w

Skórka Dawnbringer Vex to porażka? Dlaczego gracze LoLa bardzo mocno ją krytykują?

Reklama

Gracze LoLa uważają, że skin do Vex został kiepsko wykonany i w ogóle nie pasuje do reszty serii.


Zanim twórcy League of Legends ujawnili Vex, zapowiadali, że jej skin będzie powiązany z kolejnym wydarzeniem. Kilka miesięcy temu nie było pewne, jaki event szykuje Riot. W końcu ujawniono, że będzie to nowa odsłowna Night & Dawn.

Poza skórkami m.in. do Yone, Kayna czy Morgany, ujawniono także nowy wygląd mrocznego Yordla. Ten ostatni wywołał ogromne kontrowersje. Dlaczego skin aż tak bardzo nie spodobał się społeczności?

Krytyka Dawnbringer Vex

Reklama

Jak wiadomo, wszyscy nowi bohaterowie League of Legends pojawiają się w grze wraz ze skórką. Te bywają naprawdę różne – wydana w kwietniu Gwen otrzymała skina związanego z prima aprilis, natomiast Viego, który pojawił się w styczniu, dostał skórką związaną z Chińskim Nowym Rokiem.

Nie zawsze skin dodawany podczas premiery okazuje się strzałem w dziesiątkę. Jednak mało kiedy jest tak, że przedstawienie innego wyglądu postaci wywołuje aż tak duże kontrowersje.

Reklama

Wygląd i zwiastun Vex oficjalnie ujawniono dość niedawno. Wraz z krótkim filmem o bohaterce w sieci pojawił się obrazek przedstawiający jej pierwszą skórkę – Dawnbringer. Fani niestety nie byli zadowoleni.

Chwilę po ujawnieniu wiele osób pisało, że postać wygląda koszmarnie, jakby Riot tworzył skina na szybko i kompletnie się przy tym nie starał. Niektórzy zasugerowali, że twórcy pomylili motywy i zamiast stworzyć Nightbringer Vex, zrobili coś, co wygląda jak nieudolne przerobienie motywu Arcade.

Gracze porównywali skórkę do innych skinów z tej serii. Ich zdaniem nowa odsłona Vex w ogóle do nich nie pasuje. Łatwo zauważyć, że kolory u Yordla mocno się odróżniają od pastelowych barw u innych Zwiastunek Brzasku.

Być może Riot jeszcze lekko poprawi kolory bohaterki, ponieważ tego typu poprawki często trafiają na PBE, zanim skórka pojawi się oficjalne w grze. Gracze mają nadzieję, że kolejne skiny do mrocznej i posępnej postaci, jaką jest Vex, będą lepiej oddawać jej charakter.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends