w

Conqueror Nautilus trafił na PBE. Ile kosztuje i kiedy będzie dostępny na serwerach live?

Conqueror Nautilus trafił na PBE. Ile będzie kosztował i kiedy pojawi się na serwerach live?


Na serwerze testowym pojawił się nowy skin do Nautilusa, którego ujawniono już jakiś czas temu. Twórcy wypowiedzieli się o nim, ujawniając, kiedy dokładnie trafi na serwery live oraz ile będzie kosztował.

Zdobywca Nautilus dla uczczenia zwycięzców wiosny

Pierwsze wzmianki o nowym skinie do Nautilusa z serii Conqueror pojawiły się około miesiąc temu (zobacz: Conqueror Nautilus – nowa skórka do League of Legends wspierająca drużyny ujawniona).

Dziś (23 czerwca) skórka pojawiła się na serwerze testowym. Nautilus jest kolejnym bohaterem, który dostał skórkę Zdobywcy – poprzednim był Alistar (2019), Varus (2018) czy Karma (2017).

Wypuszczamy skórkę Zdobywcy Nautilusa, aby fani mogli uhonorować zwycięzców wiosny 2020 w e-sporcie LoL. W przeszłości seria skórek Zdobywcy była dedykowana Mid-Season Invitational i wszystkim graczom, którzy zakwalifikowali się do tego turnieju, będącego jednym z najbardziej zaciekłych wydarzeń na profesjonalnej scenie. Chociaż turniej Mid-Season Invitational nie mógł się odbyć w tym roku, skórka Zdobywcy Nautilusa będzie wyrazem uznania dla drużyn, które zakwalifikowały się do udziału w tym wydarzeniu. 25% zysków ze sprzedaży przekażemy zwycięzcom wiosennego splitu wszystkich 12 regionalnych lig.

ZOBACZ – Rotacja w LoLu: 23.05 – 30.06. Nowi bohaterowie za darmo przez tydzień wraz w wyprzedażą

Zdobywca Nautilus zostanie wypuszczony w patchu 10.14 w czwartek 9 lipca. Będzie dostępny jako osobna skórka za 975 RP oraz jako część zestawu z ramką, który zawiera bohatera, skórkę, ikonę i ramkę, za 2340 RP.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends