w

Czego można spodziewać się podczas ujawnienia reworka Volibeara w League of Legends?

Jeden z Rioterów wypowiedział się o reworku Volibeara. Jak przyznał – będzie to coś szalonego.


Rework Volibeara zbliża się wielkimi krokami. Już jutro gracze zobaczą, co przygotował dla nich Riot. Fani bohatera są szczególnie podekscytowani, ponieważ jak zapowiadali twórcy – rework będzie naprawdę ciekawy. Jeden z Rioterów wypowiedział się szczegółowo na temat zmian Volibeara, podkręcając jeszcze mocniej panującą wśród społeczności ekscytację.

Projektant Volibeara o nadchodzącym reworku

Wczoraj pisaliśmy o zwiastunie nadchodzącego reworku (zobacz: Burzowy zwiastun reworku Volibeara i wydarzenia na żywo w League of Legends). Poprzedni rework w League of Legends okazał się przerażająco dobry (szczególnie że dotyczył Fiddlesticksa), więc poprzeczka ustawiona jest naprawdę wysoko.

Jeden z Rioterów – Lutz, który jest także projektantem Volibeara, postanowił ujawnić co nieco na temat jego reworku. Jak przyznał – zebrana społeczność fanów tego bohatera okazała się niesamowicie miła i serdeczna, chętnie zadawała pytania i tworzyła „niedźwiadkowe memy”. Być może to właśnie pozytywna atmosfera sprawiła, że Rioter postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami.

Czego można się spodziewać po jutrzejszym ujawnieniu reworku Volibeara? Zobaczycie, jakie to będzie szalone. Nasz zespół próbuje czegoś nowego i jesteśmy wdzięczni, że padło na naszego niedźwiedzia. Stał się on częścią czegoś olbrzymiego. Może nie otrzymacie wszystkiego, czego się spodziewaliście, ale na pewno dostaniecie coś, czego nikt się nie spodziewał. Już wkrótce będziecie mogli wypróbować tego boga niedźwiedzi!

ZOBACZ – Społeczność narzeka na graczy, którzy za mocno przejmują się smokami w League of Legends

Rioter podkreślił, że rework Volibeara wymagał wiele pracy i przemyślanych decyzji, ponieważ pewne wybory względem bohatera mogą spotkać się z dużą krytyką. O ile konstruktywna krytyka jest dobra i zespół na pewno chętnie pozna zdanie graczy, to Rioter jest świadomy, że najpewniej pojawią się także negatywne opinie, w których gracze będą obwiniać twórców o usunięcie pewnych cech oryginalnego bohatera.

Istnieją pewne elementy oryginalnego Volibeara, których nie byliśmy w stanie zachować z tego czy innego powodu. Jako gracz rozumiem, że może to być rozczarowujące. Chcę tylko, abyście wiedzieli, że zespół i ja dołożyliśmy wszelkich starań, aby uhonorować oryginalną tożsamość Volibeara i jego styl gry w nowoczesny i bardziej dynamiczny, ekspresyjny sposób.

Nie zabrakło wzmianki na temat balansu zreworkowanego championa.

Jeśli okaże się, że Volibear jest zbyt silny, zbyt słaby, zbyt nieefektywny lub cokolwiek tego typu –  naprawimy to. Obiecuję wam, że nie chcemy, aby Volibear został określony mianem „overpower” w momencie wydania.

Zespół twórców włożył mnóstwo ciężkiej pracy i pasji oraz zerwał wiele długich nocy, by tchnąć w Volibeara nowe życie. Walczyliśmy w czasie kwarantanny, pracując zdalnie ze swoich domów, aby dostarczyć wam tego potwornego niedźwiedzia. Jesteśmy dumni z tego, co stworzyliśmy i mamy nadzieję, że pokochacie to tak samo jak my.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends