w

Czy do kolejki elastycznej w League of Legends powinien zostać dodany czat głosowy?

Pomysł jednego z graczy na przemianowanie kolejki elastycznej na rankingową alternatywę z komunikacją głosową.


Czat głosowy jest tematem poruszanym stosunkowo często. Ma on swoje zalety, ale i wady, które ostatecznie nie pozwalają na proste wprowadzenie go do gry. Rozwiązanie zaproponowane przez jednego z graczy dawałoby możliwość wyboru i mogłoby zadowolić zarówno tych, którym brakuje wspomnianego rozwiązania, jak i tych, którzy woleliby go uniknąć.

Czat głosowy wyłącznie w kolejce elastycznej

Propozycją jednego z graczy jest wprowadzenie wspomnianego czatu głosowego wyłącznie w kolejce elastycznej. Wyjaśnia on, dlaczego tego typu rozwiązanie byłoby najlepszym.

Ludzie, którzy nie chcą używać czatu głosowego, mogliby grać kolejkę Solo/Duo, a gracze, którzy chcieliby go używać, wybraliby nową kolejkę rankingową, która zostałaby wprowadzona w miejsce kolejki elastycznej.

W porównaniu do aktualnych flexów nowa kolejka stworzyłaby dużo wyższy poziom, gdzie aktualnie ludziom nie zależy na ich rankingu. Byłoby to również świetne miejsce do ćwiczenia całym zespołem, ponieważ wszystkie gry toczone byłyby na zbliżonym poziomie, a sytuacje, w których pełny zespół natychmiastowo zwycięża z drużyną 5 losowych graczy, zdarzałyby się dużo rzadziej.

ZOBACZ – Rework Volibeara: Opis i prezentacja umiejętności, gameplay, skórki, darmowy skin, emotka

Pomysł skomentował jeden z Rioterów, przyznając, że jest on naprawdę dobry, ale mimo to gracze raczej nie mają co liczyć na podobne rozwiązanie. Twórcy są naprawdę zajęci pracami nad ich aktualnymi projektami. Klient już teraz ma naprawdę sporo problemów i prace nad jego nie do końca działającą wersją mogłyby tylko pogorszyć sytuację.

W przyszłości jednak możliwe jest wzięcie pod uwagę przez Riotera pomysłu, który znalazł w internecie. Kiedy klient będzie działał już stabilnie, to być może twórcy będą mogli pozwolić sobie na wprowadzanie podobnych zmian.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends