w

Czy jest szansa, że zespół K/DA z LoLa znów powróci? Tajemnicza piosenka na Spotify

Na Spotify pojawił się tajemniczy singiel, który podobno jest powiązany z zespołem K/DA z LoLa.


K/DA to najpopularniejszy muzyczny projekt Riot Games. Twórcy League of Legends stworzyli różne zespoły, w tym m.in. Pentakill, który doczekał się 3 albumów, a jego powrót związany był z niesamowicie emocjonującym interaktywnym koncertem. Niestety żadna z piosenek grupy Karthusa nie zgarnęła tak ogromnych wyświetleń jak właśnie K/DA.

Pierwszy utwór zespołu Ahri, Kai’Sy, Evelynn i Akali ma dziś ponad 518 milionów wyświetleń na YouTube. To prawie 3 razy więcej niż GIANTS od grupy True Damage.

Tysiące fanów z całego świata czeka na powrót swojej ukochanej grupy muzycznej, ale są i tacy, którzy mają jej dość i chcieliby, by seria została przerwana. Faktem jest, że Riot wydał ogromną liczbę dodatków kosmetycznych do dziewczyn z zespołu – poza licznymi skórkami prestiżowymi, które trafiły do graczy w dwóch wersjach, wydano także sporo oficjalnych gadżetów i współprac. Kontakty z domami mody czy producentami sprzętu to jedynie ułamek tego, co pokazywano społeczności gry.

Jest szansa, że grupa K/DA powróci. Dlaczego? Wszystko przez tajemniczy utwór, który pojawił się na Spotify. O co chodzi?

Zapowiedź powrotu K/DA?

Fani zespołu z LoLa wierzą, że tajemniczy singiel, który został dodany na Spotify, jest zapowiedzią powrotu wspomnianej grupy muzycznej.

Chodzi o nagranie o nazwie hue, singiel, który trwa minutę i 37 sekund. Nie jest to piosenka K/DA, ale zespół wpisano wśród artystów.

Nagranie jest bardzo krótkie i nie słychać na nim głosów, które kojarzone są z Akali, Evelynn, Kai’Są czy Ahri. Mimo to informacja o tym, że na Spotify pojawił się singiel związany z K/DA szybko obiegła internet.

Wiele kont zajmujących się przeciekami z League of Legends wspomniała o utworze hue. Oddani fani grupy bardzo się ucieszyli, ponieważ mają nadzieję, że Riot wyda kolejną płytę z wieloma piosenkami, które dostaną własne teledyski i staną się popularne.

Nie brakuje jednak osób, które podchodzą do tej informacji sceptycznie. Nie można zapominać, że może być to żart lub zwyczajny błąd platformy. Istnieje szansa, że ktoś, kto dodał singiel, błędnie wypisał artystów, którzy przy nim pracowali lub podał K/DA po to, by była sensacja.

Niektórzy gracze zaznaczają, że póki co nie ma się czym ekscytować. Lepiej poczekać na oficjalne zapowiedzi Riotu.