w

Prosta zmiana, która kompletnie odmieniłaby ARAM w LoLu. To byłby zupełnie inny tryb

Jeden z graczy zaproponował, jak można byłoby zmienić ARAMy, by stały się zabawniejsze.


Tryb All Random All Mid jest doskonale znany większości graczom League of Legends. Każdy świetnie kojarzy zimową mapę Howling Abyss, na której dwie drużyny toczą walkę na zaśnieżonym moście.

Wielu fanów LoLa bardzo lubi ARAMy, ponieważ są szybkie, dynamiczne i często po prostu panuje tam luźniejsza atmosfera. Niektórzy wybierają ten tryb, gdy chcą odstresować się po graniu rankedów czy po prostu zagrać krótki mecz przed snem.

Jeden z graczy uznał, że można byłoby przerobić ARAM tak, by miał nową, zmodyfikowaną wersję. Zmieniony tryb byłby stworzony po prostu dla zabawy ze znajomymi. Czym dokładnie miałby się różnic?

Melee ARAM – pomysł na modyfikację trybu

Gracz o pseudonimie Destryonica uznał, że ciekawe byłoby zmodyfikowanie znanego trybu na Howling Abyss tak, by miał swoją zabawniejszą wersję. Co miałoby się zmienić? Zdaniem autora pomysłu ograniczenie puli bohaterów jedynie do tych, którzy walczą wręcz, byłoby naprawdę interesujące.

Myślę, że byłoby to naprawdę zabawne, gdyby zmodyfikować ARAMy i stworzyć nowy tryb gry, który polegałby praktycznie na tym samym, ale można byłoby grać na nim tylko melee postaciami. 

Jedną z najlepszych zabaw, jakie miałem grając w LoLa, było granie ARAMu, gdy w obu teamach byli bohaterowie walczący wręcz.

Walka wręcz na ARAMie to w zasadzie jeden wielki teamfight non stop. Myślę, że póki co można testować coś takiego w grach niestandardowych, ale byłoby fajnie, gdyby od czasu do czasu faktycznie pojawiał się taki tryb. 

Co ciekawsze, pomysł gracza spotkał się z naprawdę ciepłym przyjęciem. Wiele osób skomentowało, że chętnie zagrałoby w taki tryb.

Wspólnie wymyślono nawet nazwę dla tej modyfikacji – AMARAM.