w

Czy Jhin z LoLa otrzyma aktualizację głosu i wypowiedzi? Gracze nie chcą nowego aktora głosowego

Czy kolejna postać z League of Legends dostanie aktualizację głosu i wypowiedzi?


LoL to gra, która rozwija się z roku na rok i dziś ma ponad 150 bohaterów. Przez lata wiele postaci mocno się zestarzało, więc Riot musi je regularnie odświeżać, by nie odstawały od reszty. Wśród aktualizacji znaleźć można pełne reworki, VFX czy delikatne poprawki modelu. Podmieniać można również wypowiedzi championów.

Głosy bohaterów LoLa, szczególnie te z angielskiej wersji, są świetnie rozpoznawalne w społeczności gry. Dobry aktor głosowy dodaje postaci sporo charakteru i unikatowości. Nic więc dziwnego, że fani często nie chcą, by Riot cokolwiek w tym temacie zmieniał.

Niestety twórcy są innego zdania i od czasu do czasu wymieniają osoby, które użyczają swojego głosu.

O głosie Jhina z League of Legends

W ostatnim czasie niektórzy gracze poruszali temat aktualizacji głosowych bohaterów, które zdaniem niektórych wcale nie są konieczne. Zamieszanie zrobił fakt, że Riot zdecydował się podmienić głos Akali, o czym nie było nigdzie informowane i fani nie mieli okazji wyrazić swoich opinii na ten temat (zobacz: Riot zmienił Akali w LoLu i nikogo o tym nie poinformował. Gracze mają mieszane uczucia).

Twórcy argumentowali swoją decyzję tym, że dbają o spójność rozgrywki i chcą, by postacie były przedstawiane w podobny sposób zarówno w podstawowej wersji, jak i w przypadku legendarnych skórek. Riot chce również, by motywy championów nie różniły się pomiędzy tytułami, a jak wiadomo, bohaterowie z LoLa pojawiają się także w Wild Rift czy Legends of Runeterra.

Jeden z fanów Jhina zauważył, że Wirtuoz w LoR ma inny głos, który znacząco odbiega od oryginału. Gracz znał historię z aktorką głosową Akali, dlatego napisał, że ma nadzieję, że Riot nie zrobi znów czegoś, co zawiedzie miłośników tego bohatera.

Porównanie głosu Jhina z LoLa i LoR. Nie zastępujcie go tak, jak zrobiliście to w przypadku Akali (niby dla spójności rozgrywki). 

Fani bohatera wypowiedzieli się w tej sprawie. Większość graczy Jhina jest ze sobą zgodna. W komentarzach bardzo często pojawia się argument, że obecny aktor głosowy championa świetnie oddał jego szalony charakter.

Jhin z League of Legends ma bardziej niezrównoważony i psychopatyczny głos, co moim zdaniem jest lepsze. 

Bardziej podobają mi się wypowiedzi Jhina w LoLu. Może to kwestia jakości dźwięku lub gry aktorskiej? W Lidze jest to bardziej atrakcyjne. 

W LoR Jhin wymawia połowę słów tak, jakby był zmęczony albo odurzony. Nie zmieniajcie oryginalnych linii głosowych tego bohatera. Proszę. 

Jestem przerażony. Głos Jhina w LoLu jest PERFEKCYJNY. Jeśli zastąpią go tym z LoR będę smutny i zły.