w

Czy prestiżowe skórki z 2019 roku znów będą możliwe do odblokowania? Riot podpowiada

Czy Riot ponownie da możliwość na odblokowanie prestiżowych skórek z 2019 roku?


Wraz z ogłoszeniem zmian i nowości względem prestiżowych skinów wielu graczy zaczęło zastanawiać się, czy Riot przywróci możliwość kupna tego, co było wydawane w 2019 roku.

Okazuje się, że twórcy szykują dla graczy pewną niespodziankę. Co tym razem przygotował deweloper?

Prestiżowe edycje z 2019 roku

Twórcy opublikowali ostatnio wiele informacji dotyczących punktów prestiżu czy też sklepu z zawartością z tym związaną. Ujawniono także część postaci, które dostaną wersję prestige w 2021 roku (zobacz: Oficjalnie to koniec Punktów Prestiżu w LoLu. Poznaliśmy listę skórek na 2021 rok).

Część graczy zaczęła się smucić, że w zapowiedziach Riotu brakuje wzmianki o starszych skórkach tego typu, które przestały być dostępne, a wciąż spora część społeczności bardzo chce je dostać.

Niejednokrotnie proszono twórców o przywrócenie niektórych skinów. Wiele osób wierzyło, że stanie się tak z okazji różnych eventów, niestety przewidywania okazały się błędne.

ZOBACZ – Wyciszenie gracza w meczu powinno działać również w lobby? Gracze LoLa narzekają na system Riotu

Jeden z Rioterów – KenAdams – skomentował wątek na Reddicie, który dotyczył zmian w punktach prestiżu. Do osoby, która smuciła się z powodu braku powrotu skórek z 2019 roku, odpisał w następujący sposób:

Bądźcie czujni.

Te dwa słowa wystarczyły, by gracze ponownie zyskali nadzieję na powrót wymarzonych skinów.

Podobny komentarz od tego samego Riotera pojawił się na Twitterze, również pod wypowiedzią, w której zapytano o powrót niektórych prestiżowych edycji.

Nie wiadomo, na jakiej zasadzie odbędzie się wspomniany powrót. Więc tak jak zasugerował Riot – pozostaje czekać i śledzić kolejne zapowiedzi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends