w

Czy warto rerollować skórki w LoLu? Okazuje się, że tak, ale nie wszystkie. Co warto wiedzieć?

Riot Games

Gracze często zastanawiają się, czy warto wymieniać odłamki skórek w LoLu. Odpowiedź nie jest jednoznaczna.


W League of Legends gracze mogą zaopatrzyć się w ponad 1000 przeróżnych skórek. Ich wartość zależy głównie od ich jakości, dodatkowych efektów specjalnych, animacji, tekstów i nie tylko. Z tego powodu niekiedy nie opłaca się rollować tych lepszych skórek.

Gracze muszą więc zwracać uwagę na to, co chcą wymienić. Czasami warto zostawić kilka skórek na dodatkową Pomarańczową Esencję. Co opłaca się rerollować?

Rerollowanie skórek w LoLu

Już niedługo do LoLa trafi podwyżka Riot Points o ponad 20%. Wielu graczy zadeklarowało, że przestanie kupować już walutę premium i zacznie korzystać tylko z Warsztatu Hextech. Z tego powodu warto wiedzieć, co opłaca się wymieniać, a co nie. Przede wszystkim uwagę należy zwracać na cenę skórki i ilość Pomarańczowej Esencji, którą można z nich pozyskać. Sprawdzają się w tym świetnie skiny kosztujące powyżej 1350 RP.

Warto zaznaczyć, że klasa “mielonych” skórek nie wpływa na szansę wypadania lepszych dodatków kosmetycznych. Z tego powodu im są one tańsze, tym lepiej. Najbardziej opłaca się rerollować wszystkie poniżej 975 RP. Natomiast te droższe można albo wymienić na trwałego skina, albo zwyczajnie przerobić na Pomarańczową Esencję. W czasach podwyżek cen RP jej duża ilość może się przydać.

Warto pamiętać, że podczas wymieniania 3 odłamków skórek na jeden trwały, można otrzymać skina za 390 RP. Dodatkowo zawartość może wypaść do postaci, której obecnie nie ma gracz na koncie. Ta jednak będzie leżeć w warsztacie i czekać na darmową aktywację po zakupie bohatera.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends