w

Daty nadchodzących wydarzeń w przedsezonie. Clash, nowy bohater oraz inne

Riot Games

W przedsezonie wydarzy się wiele, ale tak właściwie kiedy?


Wiele nowych eventów oraz bohater, to wszystko tylko w przedsezonie! Przygotujcie się na kolejny turniej Clash oraz trzymajcie Niebieską Esencję, ponieważ wejdzie nowy bohater.

Nadchodzące nowości na przedsezon

Przerwa pomiędzy sezonami zawsze jest niezwykle ciekawa. Dostajemy wtedy wiele zmian oraz ciekawych eventów. Tym razem Riot Games również nas nie zawiódł.

Co takiego dostaniemy w przedsezonie?

Na początek musimy wspomnieć o Emporium Esencji. Zacznie się 25 listopada, a zakończy 10 grudnia. Więcej możecie dowiedzieć się ze specjalnego artykułu na stronie głównej.

Następnym wydarzeniem będzie Globalna Beta Clasha. Zacznie się już 2 grudnia i to właśnie wtedy dostaniemy kolejną możliwość zmierzenia się z drużynami na podobnym poziomie.

Chwilę później, bo 11 grudnia wyjdzie nowy bohater, Aphelios. Bardzo szybko po Sennie, ale tak wszystko było zaplanowane. O wszystkim będziemy Was informować na bieżąco.

Wraz z nim przyjdzie wydarzenie Night&Dawn – 12 grudnia, na czym będzie polegać i jak powinno wyglądać, dowiecie się z tego artykułu.

Ostatni event odbędzie się 8 stycznia, jako droga do początku sezonu. Nie wiemy, czym będzie, ale łatwo jest się domyślić, że zapewne chodzi o nowy sezon. Być może to właśnie wtedy rozpocznie się 10 rok zmagań rankingowych, albo Riot organizuje ciekawą imprezę.

Czeka nas ciekawy preseason.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends