w

Night Dawn nowym wydarzeniem w LoLu. Nowe skiny Soraki. Nie będzie Snowdown?

Wygląda na to, że szykuje nam się nowe wydarzenie w League of Legends.

Reklama

Wszyscy oczekiwali ogłoszenia Snowdown, natomiast wygląda na to, że Riot ma inne plany. W kliencie gry pojawiły się nowe grafiki, zwiastujące wydarzenie o nazwie Night Dawn.

Przy okazji wyciekły przedmioty kosmetyczne, w tym skórki do Soraki. Dodatkowo pojawił się ciekawy przeciek z innymi skinami.

Night Dawn zamiast Snowdown?

Nowy event pojawił się w kliencie i według wszystkich informacji, na serwerach mamy zobaczyć go 12 grudnia. To jednak oznacza, że to wydarzenie prawdopodobnie zastąpi Snowdown.

Gracze skupili się oczywiście na dwóch grafikach. Tej w tle oraz tej z samym eventem. Dzięki temu wiemy, że to zwiastun skórek do Soraki (niepotwierdzone, ale prawdopodobnie to Soraka).

Przeciek odnośnie skinów

Pojawił się również przeciek, który przepowiada kilka dodatkowych skórek.

  • Nightbringer Aphelios, Valdimir, Lee sin
  • Dawnbringer Karma, Nidalee
  • Nightbringer/Dawnbringer Soraka
  • Suger Rush Zilean, Braum, Ziggs, Evelynn

Nie można jednak tego w łatwy sposób potwierdzić. Dwoma pewniakami są Lee Sin, którego skórka była zapowiedziana jakiś czas temu oraz Dawnbringer Karma – ją nawet mieliśmy okazję zobaczyć.

Wszystko to składa się w jedną całość zaskakująco dobrze. Niektórzy jednak będą żałować, że w tym roku prawdopodobnie nie pojawi się Snowdown. Wszystko okaże się już niedługo.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends