w

Dlaczego gracze League of Legends nie chcą otrzymywać emotek ze skrzynek?

Część społeczności LoLa uważa, że w skrzyniach powinno być mniej emotek.


Gracze niespecjalnie cieszą się z faktu, że pojawiające się z każdą nową serią czy wydarzeniem w Leauge of Legens emotki losują im się ze skrzyń. Zdaniem wielu Riot powinien ograniczyć występowanie takich dodatków w warsztacie Hextech lub wprowadzić odłamki emotek.

Emotki ze skrzyń nie cieszą graczy LoLa

W internecie powstała dyskusja o tym, że zdobyte emotki nie sprawiają już żadnej radości. Spowodowane jest to głównie dwoma rzeczami. Po pierwsze w grze i tak można użyć tylko niewielu z nich, na co od miesięcy pojawia się sporo skarg i próśb, by twórcy w końcu powiększyli pulę, która jest dostępna w czasie meczu (zobacz: Gracze ponownie wzywają Riot do zwiększenia ilości emotek dostępnych do użycia podczas gry w LoLa). Drugi powód dotyczy ilości samych emotek. Jest ich tak dużo, że większość graczy ma ich po kilkadziesiąt i kolejna nie powoduje żadnej satysfakcji.

Na Reddicie jedna z osób napisała:

Otwarcie Doskonałej Skrzyni i otrzymanie z niej emotki jest wielkim rozczarowaniem, zwłaszcza gdy zwykłe skrzynie zawierają ich już tak wiele. Emotki stały się tak bardzo powszechne. Wiem, że niektórzy je lubią, to dobrze. Ale otrzymanie ich z Doskonałej Skrzyni to jak cios w twarz.

Odblokowałem już prawie sto emotek, a zależy mi na… 3 z nich. Gdybym naprawdę chciał więcej, kupiłbym je za niewielkie ilości RP, które kosztują.

Nawet ODŁAMEK emotki byłby lepszy; przynajmniej wtedy można by go przekształcić w pomarańczową esencję zamiast marnować klucz i skrzynię na coś, na czym zależy niewielu graczom.

ZOBACZ – Nowe skórki do LoLa: PsyOps Master Yi, Shen, Vi, Sona, Ezreal, Prestiżowy Ezreal, Hextech Ziggs

Komentujący zgodzili się z autorem wątku, dorzucając jeszcze wiele swoich przemyśleń. Niektórzy uznali, że emotki powinny być traktowane na równi z drobnymi ilościami esencji, a co za tym idzie – być jedynie dodatkiem do nagrody, a nie nagrodą samą w sobie. Obecny system sprawia, że faktycznie wiele osób czuje się, jakby wyrzuciła swoje pieniądze w błoto.

Zdobycie jednej emotki jako jedynej nagrody za skrzynię to żart – zwłaszcza jeśli Riot oczekuje, że ludzie będą kupować skrzynie za RP.

Padło również stwierdzenie, że emotki są jeszcze gorsze niż odłamki bohaterów czy niebieska esencja, bo jak zauważono – tę można wymienić na chromy, ikonki czy inne dodatki w ramach Emporium Esencji. Dodatkowa emotka w kolekcji zazwyczaj nie zostanie nigdy użyta, a co za tym idzie – szybko się o niej zapomni.

Czy to wszystko oznacza, że gracze mają już dość emotek samych w sobie? Nie. Spora część społeczności przyznaje, że lubi ten dodatek, ale Riot powinien mimo wszystko przemyśleć wiele spraw.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends