w

Gracze ponownie wzywają Riot do zwiększenia ilości emotek dostępnych do użycia podczas gry w LoLa

Gracze LoLa chcieliby mieć dostęp do większej ilości emotek podczas meczu.


Temat niewielkiego wyboru emotek dostępnych podczas rozgrywki w League of Legends był już kilkukrotnie poruszany w społeczności gry (tutaj i tutaj). Mimo to do systemu nie zostały wprowadzone żadne zmiany i gracze dalej są mocno ograniczani w wyborze. Pojawiają się kolejne wpisy pokazujące to, jak bardzo potrzebne są ulepszenia kółka emotek.

Zbyt mało miejsca na emotki

Na Reddicie pojawił się kolejny wpis opisujący problem.

W sklepie dostępne jest do kupienia 90 emotek i jest to zaledwie niewielki fragment tego, co istnieje. Wiki wymienia ich prawie 600, uwzględniając ikony zespołów e-sportowych i tych odpowiedzialnych za poziom (nawet jeśli usunie się 2/3 z nich, to dalej pozostaje ich 200).

Mamy 5 slotów na emotki, których możemy użyć kiedy tylko chcemy, i dodatkowe 4, gdzie 3 z nich występują wyłącznie raz w grze w danym specyficznym momencie.

Nie podoba mi się to, że muszę zastępować naprawdę fajne emotki tymi z aktualnego wydarzenia. Wiem, że mogę zmieniać je co jakiś czas, ale wydaje mi się, że zwiększenie ich ilości w kole byłoby równie sensowne.

Naprawdę wielu użytkowników podpięło się do posta, a część z nich zaczęła podawać swoje propozycje. Jedni wspominają o Fortnite, a inni o dodaniu drugiego koła dostępnego pod innym przyciskiem.

ZOBACZ – Blood Moon Xayah, czyli ciekawy pomysł graczy na nową skórkę do League of Legends

Gracze przyznają, że bardzo lubią emotki, ale nienawidzą faktu, że są tak bardzo ograniczani w ich wyborze.

Ludzie naprawdę lubią emotki. Nienawidzą faktu zdobywania ich, ponieważ nie mogą ich nawet użyć.

Mam ponad 90 emotek, ale wyłącznie jedno głupie koło. Uwielbiam emotki, ale nienawidzę tego, jak bardzo restrykcyjny jest system, który umożliwia dostęp do wyłącznie jednego koła.

Emotki zawsze będą dla mnie śmieciową nagrodą do czasu, kiedy twórcy nie rozszerzą koła. Dlaczego? Po prostu siedzą w moim ekwipunku, czy jak powinienem go w tym przypadku nazwać – śmietniku.

Jeden z użytkowników zaproponował swoim zdaniem perfekcyjny przykład tego, jak mogłoby wyglądać menu wyboru. Poniższa grafika pochodzi z gry Prey, a identyczny system został zaimplementowany również w Warframe.

ZOBACZ – Polscy gracze LoLa chcą zostawienia oryginalnego głosu Yasuo w podstawowym skinie. Co na to Riot?

Czy można liczyć na zmiany? Tak, choć nie wiadomo, kiedy miałyby one nastąpić. Już 3 miesiące temu jeden z Rioterów poinformował, że twórcy w planach mają wprowadzenie kilku dodatkowych miejsc, ale w związku z zadaniami o większym priorytecie aktualnie nie mogą nic z tym zrobić. Graczom przyjdzie więc poczekać na kolejne informacje i wypowiedzi Riotu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends