w

Dlaczego gracze LoLa narzekają na nową skórkę do Malphite’a? To kolejny taki skin

Coven Malphite nie spodobał się części graczy LoLa. Dlaczego?


Wczoraj twórcy League of Legends ujawnili nowe skiny, które już niedługo pojawią się w grze. Mowa o skórkach z serii Coven, która od lat cieszy się dużą grupą fanów.

Tym razem skina o takiej tematyce ma otrzymać Ahri, Evelynn, Cassiopeia, Ashe, Warwick i Malphite. Niestety zdaniem wielu graczy jeden z tych projektów został wykonany dość słabo.

Nowa skórka do Malphite’a

Nie od dziś wiadomo, że niektóre skiny z League of Legends nie cieszą się dobrą sławą. Gracze nie raz zwracali uwagę, że modele w grze bywają krzywe lub mają kiepskie kolory, które nie oddają tego, co pokazano na splash arcie. Jakiś czas temu pojawił się artykuł o 10. tego typu skinach, które, o ile wyglądają dobrze na promującej je grafice, to w czasie meczu prezentują się naprawdę kiepsko – 10 skinów z LoLa, które mają świetny splash art i okropny model w grze. Jak Riot to kompletnie popsuł.

Okazuje się, że najnowszy Malphite również nie przypadł do gustu niektórym z fanów. O ile wielu uważa, że jego splash art jest naprawdę dobry, to model w grze już nie zachwyca swoim wyglądem.

Jak wiadomo, model w grze nigdy w pełni nie odda tego, co jest na splash arcie. Bohaterowie, którzy pojawiają się w czasie meczu, muszą być w pewnym stopniu uproszczeni, by gra była czytelna.

Nie zmienia to jednak faktu, że od czasu do czasu wypuszczane są skórki, których model jest faktycznie dość słaby, przez co Riot musi go poprawiać. Takie sytuacje zdarzały się niejednokrotnie i dopiero po wielu poprawkach skórka zyskała pozytywne opinie.

Niedługo po premierze nowego Malphite’a niektórzy gracze napisali, że to kolejna postać, która ma “świetnego splash arta, ale okropny model”.

Co prawda skórka została ledwo ogłoszona i wciąż jest na serwerze testowym. Być może pojawią się jakieś poprawki, które sprawią, że model będzie bardziej estetyczny.