w

Dlaczego Kayn został wyłączony w League of Legends? W prosty sposób niszczył grę

Błąd bliźniaczo podobny do błędu Ornna naprawiony dopiero po dwóch miesiącach.


Riot ostatnio nie radzi sobie najlepiej, jeśli chodzi o błędy w grze. Regularna umiejętność Ornna, która za sprawą błędu zadawała globalne obrażenia, czy Q Pyke’a, który mógł powalić przeciwnika, a zarazem wyleczyć się za niemalże pełne HP jedną umiejętnością. Problem Kayna okazuje się podobnym do tego, który dopadł Ornna.

Jak wygląda rujnujący grę błąd Kayna?

Błąd dotyczył jednej z umiejętności bohatera, która stawała się globalna. Pierwszy raz został on zauważony przez graczy około dwóch miesięcy temu, dlatego dziwnym może wydawać się fakt, że został on naprawiony dopiero teraz.

ZOBACZ – Większa ilość przedmiotów w League of Legends powinna rozwiązać wiele problemów?

Powyższy klip przedstawia błąd odkryty już jakiś czas temu, a poniższy może zostać potraktowany jako dowód na to, że do niedawna znajdował się on jeszcze w grze.

ZOBACZ – Które tryby obecnie są najpopularniejsze w LoLu i dlaczego Riot nie dodaje nowych?

Ciężko stwierdzić co było elementem powodującym błąd. Z racji, że twórcy zareagowali dopiero po takim czasie, mógł być on naprawdę rzadkim i losowym przypadkiem, co nie ułatwiło im pracy. W każdym razie nie był on nadmiernie wykorzystywany przez graczy – w przeciwieństwie do przypadku Ornna obyło się bez licznych kar nakładanych na konta.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends