w

Dlaczego Patroni zdaniem graczy będą motywem przewodnim kolejnej serii skórek w LoLu?

Źródło: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/irvoq5/new_skinline_champion_prediction_and_how_it_may/

Teoria dotycząca grafiki, która pojawiła się w oficjalnym wpisie Riotu. Na czym ona polega?


W jednym z ostatnich wpisów Riotu traktującym o skinach można było przeczytać na temat przebiegu opracowywania motywów przewodnich dla ostatnich wydarzeń. Twórcy podzielili się również informacjami dotyczącymi projektowania przyszłych motywów i tajemniczą grafiką, która ma go dotyczyć.

Wskazówka zostawiona przez twórców

Za wspomnianą wskazówkę gracze obrali grafikę przedstawiającą miecze w różnych kolorach.

Według słów Riotu w tym roku ma pojawić się jeszcze jeden motyw. Czy powyższa grafika może mieć z nim związek? Gracze wierzą, że tak. Niedługo po publikacji wpisu przeszli oni do analizy kolorów i kształtów, a na portalach powstawało wiele teorii porównujących miecze do broni różnych bohaterów.

Nasz zespół ciężko pracuje nad kilkoma nowymi motywami na rok 2021 i paroma rewelacyjnymi wersjami niektórych starszych motywów. Poza tym jest jeszcze jeden nowy motyw, który mamy zamiar wypuścić w bieżącym roku.

Bronie na wspomnianej grafice przypominają te, których używają znani z gry bohaterowie, a kolory zgadzają się z ich poszczególnymi patronami.

Pierwsze od lewej ostrze miałoby należeć do Rengara, co sugeruje kształt miecza wraz z ząbkami na rękojeści.

ZOBACZ – Jaką rangę na EUNE ma większość graczy LoLa? Można się nieźle zdziwić

Kolorystyka odpowiada Cesarzowej będącej patronem bohatera w ich pierwszej serii.

Druga broń przypomina coś, co mogłoby być używane przez Akali lub Shaco. Spośród wszystkich bohaterów walczących sztyletem tylko w ich przypadku nie wykluczają go inne czynniki. Talon w większości przypadków używa go przy ramieniu, a broń Pyke’a ma zupełnie inne proporcje. Bronie Rengara i Katariny nie mają pasują zaś kształtem.

W przypadku obu bohaterów ich patron – Sztukmistrz – również zgadza się z kolorystyką miecza.

Trzeci z kolei jest zbliżony do broni, która należy do Riven i ma predyspozycje do przekształcenia się w pełnoprawny miecz, czego zaś można doświadczyć podczas superumiejętności bohaterki. Po przyjrzeniu się można dostrzec, że oba są krótkie, ale szerokie u postawy ostrza i mają wystające końce rękojeści.

Patrona Przewodniczki, którego kolorem jest zielony, można znaleźć wśród ethernali bohaterki.

Kolejna broń była najprawdopodobniej najprostszą do znalezienia swojej właścicielki za sprawą charakterystycznego kształtu i idealnie pasującego koloru. Ostre zakończenie sugeruje, że należy ono do Katariny.

ZOBACZ – Którzy bohaterowie LoLa mieli 100% pick/ban ratio we wszystkich dotychczasowych sezonach?

Wyjątkiem w jej przypadku jest brak patrona Wojownika, którego kolorem jest czerwony, jednak jego opis równie dokładnie opisuje postać.

Wyrządzanie krzywdy w możliwie najbardziej brutalny i bezpośredni sposób.

Piąty miecz według użytkownika należy do Aatroxa. Wizytówką jego broni jest jej rozdzielone zakończenie. Jednym z typów ethernali bohatera jest również Strażniczka, której niebieski kolor odpowiada broni z grafiki.

Rozmiar ostatniego miecza sugeruje, że jest on pełnowymiarowy i używa się go jedną ręką. Niewielu bohaterów nosi podobną broń i są to Tryndamere, Diana i Garen (na niektórych skórkach). Z racji, że niekoniecznie pasuje on do Diany, użytkownik obstawia, że należy on do kogoś z pozostałej dwójki. Obaj bohaterowie posiadają ethernal Opiekuna, którego kolorem jest żółty.

ZOBACZ – Oficjalny polski profil LoLa zachęca do łamania regulaminu? Gracze drapią się po głowie

Według teorii gracza skórki miałyby trafić do gry wraz z wydaniem drugiego zestawu ethernali. We wpisie Riotu można było wyczytać o tym, że w tym roku można spodziewać się jeszcze jednego wydarzenia. Czy będzie ono powiązane z patronami?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends