w

Dlaczego Riot jest tak ostrożny ze zmianami Kai’Sy, które planuje?

Jeden z pracowników Riotu ujawnił, że studio pracuje obecnie nad Kai’Są. Ma jednak z nią pewien problem.


Dzisiaj ujawniono już większość zmian, jakie zobaczymy w aktualizacji 10.4 w League of Legends. Wśród nich nie ma jednej postaci, o której kilka dni temu pisał Riot. Dlaczego?

Kai’Sa stała się problematyczna

Jeden z Rioterów przyznał, że testowane są obecni zmiany Kai’Sy. Nie wiadomo jednak, na czym miałyby polegać i czy bardziej będzie to wzmocnienie postaci, czy osłabienie. Wszystko przez to, że choć na papierze bohaterka ma mały winrate, to jest bardzo specyficzna.

Jak słyszymy, w przeszłości profesjonalni gracze dostrzegali w niej coś więcej, niż osoby gdzieś w Złocie, czy Platynie.

Jesteśmy ostrożni, bo jest znana z pokazywania swojej dominacji w profesjonalnych grach na długo przed tym, aż pojawiła się wszędzie indziej.

Studio wstrzymuje się ze zmianami również z powodu osłabienia jej teoretycznych przeciwników. Dlatego póki co nie zobaczymy planowanych zmian. Riot nie może być pewny, że po osłabieniu konkretnych przeciwników nagle Kai’Sa nie wyląduje znowu na szczycie.

Można jednak obstawiać, że w aktualizacji 10.5 powinniśmy już usłyszeć o niej nieco więcej informacji. Także wtedy zmian mają się doczekać postacie na górnej alei.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends