w

Dlaczego strony na runy w League of Legends powinny być tańsze. Według graczy nie są warte swojej ceny

Czy strony na runy powinny być tańsze? Propozycja jednego z graczy League of Legends.


Po reworku systemu run i specjalizacji, który połączył oba w obycny system run gracze, którzy kupowali wcześniejsze strony na runy za RP, dostawali rekompensatę w postaci losowej skórki. Sam temat stron na runy, jak i kwestia czy ich ceny powinny zmaleć, jest jednak tematem dyskusyjnym.

Dlaczego zdaniem graczy ceny stron na runy są za wysokie?

W dawnym systemie specjalizacji gracz miał do dyspozycji maksymalną ilość 20 stron zupełnie za darmo. Gracze mogli sobie je przygotować i w wyborze bohatera jedyne co musieli zrobić to wybrać gotową stronę. Do tego dochodziły runy, które gracz musiał kupować osobno, a podstawowa ilość dwóch stron bardzo ograniczała początkujących. To sprawiało, że w starszym systemie strony na runy były naprawdę istotnym elementem.

Mimo że obecny system wydaje się bardziej przyjazny, to dwie strony na runy dla nowego gracza i tak są naprawdę niewielką ilością, a cena 6300 punktów niebieskiej esencji przewyższa wartością większość bohaterów.

Wielu użytkowników zgadza się z tym, że ceny powinny zostać obniżone, jednak ich zdaniem strony nie powinny być zupełnie darmowe. Aktualnie większość graczy nie potrzebuje większej ilości stron, a ci, którym strony mogłyby się przydać, na pewno częściej sięgaliby po nie.

ZOBACZ – Riot wprowadza dwie strategie balansowania nowych bohaterów przed dodaniem ich do LoLa

Stron potrzebują przede wszystkim nowi gracze, którzy dopiero poznają grę, nie są w stanie nauczyć się run na tyle szybko, aby być w stanie tworzyć strony już po wyborze bohatera. Czasami gracze są zmuszeni zmienić postać, którą planowali rozegrać mecz, choćby ze względu na bany. Do tego dochodzi kwestia klienta gry, który potrafi odmówić posłuszeństwa w najmniej oczekiwanych momentach.

Podsumowując – strony na runy są potrzebne, ale nie są warte aktualnej ceny. Większość graczy będzie preferowała zakup postaci, a ci którzy mają już wszystkie, które ich interesują, raczej zatrzymają niebieską esencję na Emporium Esencji – wydarzenie, podczas którego w sklepie pojawia się wiele unikatowych przedmiotów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends