w

Dlaczego ten bohater został uznany przez najlepiej zaprojektowanego w League of Legends?

Bohater z LoLa, który został przez graczy uznany za najlepiej zaprojektowanego.


W League of Legends do dyspozycji graczy jest ponad 150 postaci. Każda z nich posiada unikalne umiejętności, które je wyróżniają.

Niektóre jednak uważane są za niezbalansowane, toksyczne, za silne lub za proste. Okazuje się jednak, że jeden z bohaterów wydaje się być „idealny” co zauważyła ogromna ilość graczy. O kogo chodzi?

Najlepiej zaprojektowany

Chociaż w League of Legends do dyspozycji graczy oddano ponad 150 postaci, jedna z nich jest wyjątkowa i niedawno na Reddicie uzyskała tytuł najlepszego bohatera. Mowa tutaj o Sionie, który wyróżnia się spośród całej reszty. Co jest w nim takiego wyjątkowego? Oto kilka przykładów, które podaje użytkownik o nicku papu16:

  • Nie ma określonego stylu gry, można nim grać, jak nam się podoba i nie ma określonych matchupów, jak Poppy (dobra przeciwko bohaterom doskakującym) lub Kassadin (świetny na magów).
  • Counterplay – chociaż jest silny, można go ograć odpowiednio, reagując na ładujące się lub przesuwające umiejętności. Nie zlikwiduje nas jednym kliknięciem, jak superumiejętność Veigara.
  • Grany na wsparciu, pod lethality, jako tank i nie tylko. Nie ma ściśle określonej ścieżki budowy.
  • Świetna zabawa, kiedy półowa przeciwnej drużyny nie jest w stanie nas zlikwidować lub uciekamy od przeciwników superumiejętnością.
  • Różnorodny w zależności od przeciwnika. Nie działa, jak Maokai lub Malphite, który „zawsze robi to samo”.

ZOBACZ – Dlaczego gracze w brązie tracą zmysły? Ludzie o swoich przeżyciach w tej magicznej randze

Z autorem zgodziło się wiele osób w komentarzach, które twierdzą, że jest to idealna postać dla tych, którzy lubią różnorodność grającym tylko jednym championem. Dodatkowo dodają, że również świetnie się bawią, ukrywając w krzakach i karząc nieświadomych konsekwencji podejścia do niezwardowanej strefy przeciwników.

Oczywiście istnieje również sporo przeciwników Siona, którzy zwrócą uwagę na dziwne hitboxy i ogromną ilość CCków oraz odporność na obrażenia, ale tak naprawdę zawsze znajdzie się chociaż jedna osoba, która nie lubi danego bohatera.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends