w

Riot ujawnia, kiedy minirework Tahm Kencha w LoLu trafi na serwery. Wszystko, co trzeba wiedzieć

Twórcy wypowiedzieli się co nieco o nadchodzącym minireworku jednego z bohaterów.


Jakiś czas temu pojawił się oddzielny artykuł o tym, że gracze odkryli niezapowiedzianą wcześniej  aktualizację Tahm Kencha (zobacz: Tahm Kench z League of Legends wkrótce otrzyma spore zmiany. Skąd gracze się o tym dowiedzieli?). Dziś wiadomo, że ujawnione przez twórców zmiany nie były zamierzone i jak przyznał jeden z nich – było to pewne przeoczenie ze strony studia.

Informacje rozeszły się wśród społeczności, a zaciekawieni fani zalewali Riot dziesiątkami pytań. Twórcy w końcu wypowiedzieli się o reworku. Kiedy ten trafi na serwery?

O miniaktualizacji Tahm Kencha

Na pytania graczy odpowiedział Riot Petrie, jeden z głównych producentów gry. Z jego wypowiedzi wynika, że minirework bohatera pojawi się w League of Legends już niedługo.

Nie zrezygnowaliśmy z miniaktualizacji Tahm Kencha i planujemy ją wypuścić latem tego roku. Jesteśmy zadowoleni ze zmian w rozgrywce, które mogliście zobaczyć w niedawnym filmie o Arkanach na serwerze testowym. Niestety było to pewne przeoczenie, a nie sekretna zapowiedź, ponieważ wciąż musimy zaktualizować niektóre animacje Kencha, zanim będzie mógł wyłonić się z odmętów.

ZOBACZ – Dlaczego gracze w brązie tracą zmysły? Ludzie o swoich przeżyciach w tej magicznej randze

Jeśli nie jesteście na bieżąco z naszymi planami wobec Tahma, to przypominamy, że zakładają one zajęcie się jego zadawnionym problemem z silnym powiązaniem z prograczami. Innymi słowy większość aktualnej mocy Tahm Kencha jest najlepiej wykorzystywana przez świetnie skoordynowane drużyny, przez co bohater wydaje się znacznie słabszy dla reszty grona graczy. Aby zniwelować tę różnicę, zamierzamy przesunąć Pożarcie do jego superumiejętności (i wzmocnić je) oraz zmienić jego umiejętność W w mniej zależne od gry w koordynacji narzędzie zaczepne (jak Podmorska Podróż, ale z krótszym zasięgiem i wyłącznie dla Tahm Kencha… z odrobiną dodatkowej kontroli tłumu).

Jak możemy wyczytać, twórcy przygotowali dla bohatera niemałe zmiany umiejętności. Jego aktualizacja jednak nie nastąpi szybko, bowiem – jak stwierdził Rioter – Tahm Kench potrzebuje jeszcze pewnych poprawek animacji. Z pewnością jednak można spodziewać się jego zmian za kilka kolejnych patchów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends