w

Dlaczego teraz przez dłuższy czas nie pojawi się żadna aktualizacja do LoLa?

Riot przez jakiś czas nie będzie pracował nad swoimi produkcjami. Kiedy twórcy powrócą?


Riot Games to jedna z największych firm spośród tych, które zajmują się tworzeniem gier. League of Legends bez dwóch zdań jest jedną z największych produkcji na rynku, a poza nią studio pracuje również nad wieloma grami, jak na przykład mobilne Wild Rift czy Valorant.

Praktycznie każda z gier wymaga stałej uwagi twórców, a regularnie pojawiające się aktualizacje świadczą o tym, że projektanci nieustannie nad nimi pracują. Każdy pracownik zasługuje jednak na odpoczynek, a w Riot Games przyjęło się, że urlop będzie powiązany z wakacjami. Kiedy rozpoczyna się przerwa twórców League of Legends i kiedy powrócą oni do pracy?

Wakacje Riotu

Na oficjalnej stronie Riotu pojawił się wpis, w którym można przeczytać o tym, że Riot robi sobie przerwę. Od 4 lipca twórcy nie będą pracowali przez tydzień.

Riot robi sobie tydzień wolnego od 4 lipca, aby odpocząć, naładować akumulatory i rozluźnić nadgarstki. To będzie już trzecia z rzędu letnia przerwa, więc mamy pewne doświadczenie w tym względzie. Z powodu przerwy terminy patchów mogą ulec przesunięciu. Jeśli tak się stanie, zespoły odpowiedzialne za poszczególne gry wydadzą stosowne komunikaty.

Zespoły zajmujące się obsługą bieżących zadań, przeciwdziałające oszukiwaniu w grze oraz bezpieczeństwem będą robić sobie wolne zamiennie, aby podczas ich nieobecności wszystko sprawnie działało. Znając Rioterów, zapewne będziecie spotykać nas częściej na Summoner’s Rift podczas tego tygodnia, jak badamy wszystkie perspektywy Perły lub szukamy smoka, który idealne wpasuje się w nasze kompozycje.

Ze względu na to, że Riot będzie przez najbliższy tydzień nieobecny, aktualizacja 12.12 otrzymała dodatkowe poprawki w patchu 12.12b, które trafiły na serwery 30 czerwca. Ponadto jeden z pracowników poinformował, że aktualizacja 12.13 pojawi się tydzień później względem standardowej dwutygodniowej przerwy.