w

Dlaczego w 11 sezonie League of Legends nie będzie ulepszać się przedmiotu do dżungli?

Riot Games

Riot o obawach graczy związanych z nowymi przedmiotami do dżungli.


Wielu użytkowników zastanawia się, jak będzie wyglądała dżungla w sezonie 11 League of Legends. Wszystko to za sprawą nowych unikalnych przedmiotów, które wydają się nie pasować do tej roli.

Leśnicy w sezonie 11

Nadchodzący nowy rozdział w League of Legends wzbudza masę kontrowersji. Gracze martwią się nowymi przedmiotami, które mogą odwrócić wszystko do góry nogami. Podzielone na kilka klas itemy będą wyznaczać styl gry i dadzą społeczności możliwość większego wyboru. Powstają jednak obawy dotyczące postaci przeznaczonych do lasu. Niektórym z nich grozi słaba synergia z nowymi początkowymi przedmiotami, które na ten moment są znane użytkownikom. Dodatkowo usunięta została między innymi Maczeta Łowcy, która daje bonusy przy atakach na potwory w lesie. Może to sprawić wiele trudności w czyszczeniu pierwszych obozów dla na przykład Kindred lub Twitcha.

ZOBACZ – Riot po krytyce graczy wycofuje się z jednej z najbardziej kontrowersyjnych zmian przedsezonu 2021

Na ten temat postanowił wypowiedzieć się jeden z Rioterów, który stwierdził, że monitorują oni obecnie całą sytuację i wprowadzają wszystkie potrzebne poprawki.

Przedmioty miały otwierać dżunglerów na resztę systemu przedmiotów i pozwalać im na wybór, a nie dawać tylko statystyki. Bardziej interesujące jest wybieranie fajnych przedmiotów niż utknięcie na budowaniu łowcy na początku każdej gry.

Pracownik zauważył również, że gracze nie lubią wydawać pieniędzy, aby ulepszyć Porażenie, dlatego teraz będą mogli zainwestować złoto w coś innego i bardziej przydatnego, a item ulepszy się sam. Pamiętajmy, że do rozpoczęcia się sezonu 11 czeka nas jeszcze kilka miesięcy i to właśnie w tym czasie deweloper powinien zabalansować rozgrywkę i poszczególnie linie. Miejmy nadzieję, że obawy użytkowników nie potwierdzą się, a w zamierzonym czasie problemy zostaną rozwiązane.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends