w

Riot przyznaje, że ten element LoLa “ssie”. Zostanie naprawiony, ale póki co są ważniejsze sprawy

Riot zgadza się z graczami, że to wymaga lepszych rozwiązań.


W League of Legends jest naprawdę sporo elementów, które gracz może nabyć, aby wyróżniać się w rozgrywce. Poza znanymi od początków gry skinami fani otrzymali również barwy, które nieco zmieniają to, jak wygląda skórka poprzez nową kolorystykę. Chromy, których zakup przeważnie odbywa się za RP zdobywane poprzez wydanie realnych pieniędzy, można znaleźć w sklepie, który znajduje się w kliencie gry.

Zakup chrom w LoLu

Wielu fanów narzeka jednak na to, że sposób prezentowania barw w sklepie jest naprawdę kiepski. Można znaleźć w nim zaledwie jedną niewielką grafikę, która ma przedstawiać wygląd chromy. Dla większości graczy jest to zdecydowanie za mało informacji, aby zdecydować się na jej zakup, o czym można dowiedzieć się z licznych wpisów, które regularnie pojawiają się w sieci.

Jak pisze użytkownik Dassler94 praktycznie nie może przyjrzeć się zawartości, którą chciałby kupić.

Czy to najlepszy pomysł na pokazywanie chrom, na który wpadł Riot? Świetna prezentacja. Nie mogę zobaczyć kompletnie niczego, a jedynym rozwiązaniem jest znalezienie barw w Google.

Na wpis odpowiedział jeden z Rioterów – Ken_Adams_NSA.

Masz kompletną rację. Wprowadzamy zmiany do tego modelu, jednak mamy inne priorytety, o których dowiecie się w okolicach początku kolejnego sezonu. Zdajemy sobie sprawę, że w sklepie jest wiele elementów, które potrzebują poprawek i nie mogę się doczekać wyeliminowania wielu czekających od dawna problemów.

Jak już wiadomo, Riot pracuje nad rozwiązaniem, które pozwoli na połączenie wszystkich gier dewelopera w jednym kliencie. Być może właśnie wtedy sklep League of Legends wraz z innymi istotnymi dla tej produkcji elementami otrzyma większą aktualizację. Na ten moment są to jednak tylko spekulacje, a na ostateczny rezultat przyjdzie jeszcze trochę poczekać.