w ,

Do League of Legends: Wild Rift trafi przepustka znana z TFT. Co będzie można otrzymać?

Twórcy ogłosili, że do mobilnej wersji LoLa trafi przepustka z licznymi nagrodami.


Riot cały czas rozwija swój najnowszy tytuł, czyli mobilną wersję LoLa – Wild Rift. W grze wciąż pojawiają się nowe postacie i skórki, twórcy zapowiadają różne eventy, a dziś okazało się, że do tytułu trafi także przepustka z nagrodami.

Część osób kojarzy tego typu dodatek z gry Teamfight Tactics. Przepustkę Wild Rift wyróżni natomiast to, że poza ikonkami, emotkami czy walutą, za granie będzie można otrzymać ekskluzywną skórkę.

Przepustka w League of Legends: Wild Rift

Jedna z Rioterek – Jane Chen – wypowiedziała się o przepustce w następujący sposób:

Niedługo wprowadzimy Wild Pass. Będzie to sposób na zdobycie dodatkowej zawartości poprzez granie. Jak to będzie działać?

Wild Pass funkcjonuje tak, jak można się spodziewać: grając, zdobywacie kolejne poziomy, a te oferują wam nagrody w postaci skórek, waluty, ikonek, emotek i innych dodatków.

ZOBACZ – Trinity Force z LoLa dostanie zupełnie nową zdolność mityczną. Jak bardzo zmieni się przedmiot?

W każdej chwili możecie ulepszyć swoją przepustkę, by odebrać zawartość, na którą do tej pory zapracowaliście. Jeśli jednak nie chcecie jej ulepszać – nadal utrzymacie gwarantowane nagrody, takie jak np. Poro Coins.

Przygotowaliśmy również elitarną przepustkę, która oferuje dodatkowe misje i doświadczenie, by przyspieszyć wasz postęp. Osiągnięcie 50. poziomu Dzikiej Przepustki zapewni wam ekskluzywną skórkę – Hexplorera Jaxa.

Według Rioterki premiera przepustki odbędzie się wraz z początkiem drugiego sezonu rankingowego Wild Rift w kwietniu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends