w

Trinity Force z LoLa dostanie zupełnie nową zdolność mityczną. Jak bardzo zmieni się przedmiot?

Opublikowano zmiany Mocy Trójcy. Jak wyglądają?


Wraz z wprowadzeniem mitycznych przedmiotów w przedsezonowej aktualizacji twórcy podzielili się pewnymi założeniami, które itemy miały spełnić. Niezmiernie ważne dla projektantów było to, aby każdy z bohaterów miał do wyboru co najmniej kilka przedmiotów mitycznych jako trzon buildu.

Trinity Force aktualnie nie cieszy się popularnością, a najnowsze zmiany mają temu zaradzić. Co dokładnie postanowiono poprawić?

Jak wygląda nowe Trinity Force?

Głównym czynnikiem, który ma ulec zmianie, jest zdolność mityczna. Aktualne bonusowe 10% prędkości ataku zdaniem twórców sprawiało, że na item decydowała się znacznie mniejsza ilość bohaterów. Nowe statystyki w mitycznej zdolności będą dawać 3 AD, 3 Ability Haste i 3 prędkości poruszania się i w teorii powinny zachęcić do niego nowe postacie.

ZOBACZ – Riot ujawnia przepotężne umiejętności Ekko i Shaco, które miały zostać wprowadzone do LoLa

W podstawowych statystykach przedmiotu można zauważyć, że dodatkowo zmienione zostało 5% prędkości ataku na 5 AD. Item z pewnością stanie się dzięki tym poprawkom znacznie bardziej uniwersalny.

Będą mogli się na niego decydować wszyscy wcześniejsi bohaterowie, a w dodatku ci, którzy omijali go ze względu na attack speed, na którym aż tyle by nie zyskali.