w

Do LoLa trafi kolejny dodatek kosmetyczny związany z serialem Arcane. Tym razem będzie to…

Twórcy pokazali następny przedmiot związany z serialem Arcane. Co to takiego?


W ostatnim czasie wielu fanów League of Legends mówi o animowanym serialu stworzonym przez Riot Games. Fabuła dotyczy mieszkańców miasta Piltover i jego podmiejskiej dzielnicy – Zaun. Na ekranie będzie można zobaczyć znanych z Summoner’s Rift bohaterów – siostry Jinx i Vi, Caitlyn, Jayce’a czy Viktora.

Serial wzbudzał duże zainteresowanie, choć początkowo twórcy zdradzali jedynie małe skrawki fabuły przedstawione za pomocą krótkich zwiastunów. Z czasem okazało się, że premiera będzie większym wydarzeniem, niż mogło się wydawać.

Na PBE pojawił się kolejny dodatek kosmetyczny związany z serialem. O co chodzi tym razem?

Arcane Ward w League of Legends

Jak już było wspomniane wyżej – premiera animowanego serialu z LoLa będzie ogromnym wydarzeniem. Twórcy przygotowali z tej okazji wiele ciekawych atrakcji, które trafią na Summoner’s Rift. Parę dni temu pojawił się artykuł, który ogłaszał, że wydane zostaną skiny związane z serialem (zobacz: Prezentacja nowych skinów Arcane do Vi oraz Jayce’a w LoLu. Przecieki o Caitlyn i Jinx).

Niedługo potem na serwer testowy dodano ikonki i emotki przedstawiające bohaterów serialu – Jayce’a, Jinx i Vi.

Okazuje się, że to nie koniec tego typu dodatków. Na PBE wrzucono kolejny dodatek kosmetyczny i jest nim skórka do warda.

Arcane Ward nawiązuje do znanej mechanicznej małpki, którą kojarzy każdy fan Jinx. W 2013 roku Riot opublikował teledysk do piosenki Get Jinxed. Główną rolę odegrała tam oczywiście Jinx, a klip szybko stał się niesamowicie popularny i lubiany nie tylko w społeczności LoLa. Dziś teledysk ma ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube.

Trzeba przyznać, ze ward o takim wyglądzie to ciekawy dodatek i zapewne spodoba się fanom wspomnianej postaci. Póki co nie wiadomo, czy jest to ostatni przedmiot nawiązujący do serialu. Być może w kolejnych dniach pojawi się więcej rzeczy tego typu.