w ,

Do Wild Rift trafią skórki Dragonmancer, a wśród nich skin, którego nie ma w LoLu na PC

Reklama

Do mobilnej wersji LoLa dodano kolejną unikatową skórkę. Który bohater otrzymał ją tym razem?

Reklama


O skinach, które dostępne są jedynie w Wild Rift, mówi się naprawdę sporo. Początkowo informacja, że mobilna wersja League of Legends będzie miała unikatowe skórki, była naprawdę szokująca i wielu graczy nie wierzyło, że Riot zrobi coś takiego. Z czasem tego typu elementów kosmetycznych było coraz więcej i społeczność powoli przywykła do faktu, że pewnych skinów nie zgarnie się w grze na PC.

Twórcy systematycznie wprowadzali unikatowe skórki, w tym również całe oryginale serie, których nigdy wcześniej nie było na Summoner’s Rift. Gracze Wild Rift otrzymali własną wersję zwycięskich skórek i nie tylko – Świetne skiny, które Riot stworzył do postaci LoLa, a których nigdy nie zobaczycie na PC. Teraz ogłoszono, że kolejna postać dostanie coś, czego nie będzie można zdobyć w wersji na PC. Na kogo padło tym razem?

Zephyr Dragon Master Yi w Wild Rift

Smocze skórki w League of Legends są naprawdę dobrze znane, ponieważ pojawiały się na Summoner’s Rift już w ubiegłych latach. Aktualnie seria jest dość rozbudowana, a według wielu osób jej nowa odsłona wypada naprawdę świetnie.

Skiny mają swój klimat i estetyczne splash arty. Riot ogłosił, że w wersji na PC swoją smoczą wersję otrzymają:

Reklama
  • Kai’Sa,
  • Karma,
  • Thresh,
  • Volibear,
  • Yasuo.

Okazuje się, że w Wild Rift seria wygląda nieco inaczej. Oczywiście nie chodzi o to, że modele bohaterów różnią się w pewien sposób od tych, w wersji na PC. Gracze zauważyli, że pośród znanych skinów do Ashe, Aurelion Sola czy Branda, pojawił się także ktoś jeszcze – Master Yi.

Nowa ekskluzywna skórka z Wild Rift, która pochodzi z serii Dragonmancer, nazywa się Zephyr Dragon Master Yi i będzie dostępna w patchu 2.5. Prezentuje się ona następująco:

Inne skiny z tej serii:

Lagoon Dragon Kai’Sa

Reklama

Eternal Dragon Brand

Storm Dragon Aurelion Sol

Fae Dragon Ashe

Poza nowymi skórkami ze smoczej serii do gry trafią także kolejni bohaterowie – Veigar, Caitlyn i Jayce.

Riot stara się, by Wild Rift stale się rozwijał, dlatego dodaje do gry sporo ciekawych nowości. Każdy patch to niemała dawka przedmiotów kosmetycznych, ale również nowych funkcji. Niedawno ogłoszono, że w grze pojawi się system gildii, którego według wielu graczy naprawdę brakuje w League of Legends (zobacz: Czy w League of Legends powinien istnieć system gildii? Taka funkcja trafi do Wild Rift).

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends