w

Doom Boty mogą powrócić do LoLa, tak sugeruje żart Riotu na Prima Aprilis

Gracze doszukują się zapowiedzi Doom Botów w żartach jednego z twórców.


Już po 1 kwietnia. Dzień żartów okazał się naprawdę owocny, jeśli chodzi o League of Legends. Wielu graczy nabrało się na masę fake newsów, czy to ze strony samych twórców, czy innych osób ze społeczności. Jednak niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy w tych wszystkich żartach może być ziarno prawdy i np. sugestia nowego trybu lub powrotu starego?

Czy Doom Boty mogą powrócić do League of Legends?

Jeden z Rioterów postanowił pożartować i wstawić filmiki czy screeny z gry, w której Veigar jest “trochę” silniejszy niż zazwyczaj. Jak przyznał autor żartu, bohater nie był nigdy wystarczająco zły, więc trzeba było go co nieco poprawić. Oczywiście nie obyło się bez żartów z trzech szóstek.

Zawsze uważałem, że Veigar nie jest wystarczająco zły, więc spróbowałem dodać trochę więcej mocy do jego zestawu umiejętności.

Jest to kompletna, absolutna i zdecydowanie na 6666% oficjalna lista zmian!

Pojawi się w patchu 6666.66 (prawdopodobnie).

ZOBACZ – Jak prezentowała się jedna z porzuconych umiejętności Kai’Sy? Bohaterka mogła oślepiać przeciwników

Oczywiście nie tylko zmiana jest na 6666%. By dopełnić diabelski plan, umiejętności bohatera również zadają np. 66666 obrażeń.

ZOBACZ – Uroczy cosplay Winter Wonder Neeko z League of Legends

Czy te screeny coś przypominają? Oczywiście. Gracze od razu skojarzyli je z Doom Botami (Niszczące Boty Zagłady), czyli trybem przeciwko SI, w której boty mają podrasowane umiejętności, by rozgrywka była dużo trudniejsza.

Tryb ten był bardzo lubiany i sporo osób wspomina go naprawdę dobrze. Niestety Riot od paru lat nie zdecydował się na przywrócenie Doom Botów. Gracze mieli nadzieję, że stanie się tak na Halloween np. w 2019 roku, ale niestety musieli obejść się smakiem. Czyżby Riot planował przywrócenie trybu w jakimś niespodziewanym momencie?

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends