w

Dopa, jeden z najlepszych graczy LoLa przewiduje, że te dwie postacie wkrótce będą w mecie

Dwójka bohaterów zdaniem jednego z najlepszych graczy Lola wkrótce może trafić do mety.


To, jak wygląda w danym momencie meta w League of Legends, jest często podyktowane faktem, jak silny jest bohater bądź przedmioty, których zazwyczaj się na nim używa. Zdarzają się również sytuacje, w których odkrywany jest nowatorski build, który sprawia, że rzadziej wybierana postać staje się naprawdę popularna.

W odkrywaniu nowych ścieżek budowania i sposobów na granie danym bohaterem zdecydowanie dzięki swojej wysokiej wiedzy na temat rozgrywki w League przodują Koreańscy gracze. Teraz jeden z najlepszych graczy LoLa na świecie wypowiedział się na temat mety w grze, która może zaistnieć w niedalekiej przyszłości.

Co jeden z graczy mówi o Xinie Zhao i Lee Sinie?

Dopa jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osobowości wśród społeczności League of Legends za sprawą swoich niesamowitych umiejętności i dość kontrowersyjnych wypowiedzi (Dopa, legenda LoLa o graczach wybierających supporty: “Są najsłabsi ze wszystkich”). Wiele osób uznaje go także za jednego z najlepszych graczy, którzy kiedykolwiek istnieli w League of Legends.

Gracz często podejmuje również tematy mety i tego, co jego zdaniem wkrótce może do niej trafić. Ostatnio chwycił się dość ciekawych bohaterów, tłumacząc ich możliwą przyszłość.

Postacie, którym aktualnie się przyglądam to Xin Zhao i Lee Sin. Nie Lee Sin w jungli, ale na linii. Naprawdę jakbym nie spojrzał na jego zestaw umiejętności, tak uważam, że jest on aktualnie przystosowany do grania w alei. Zwłaszcza na topie. Myślę, że wkrótce gracze zaczną nim grać i zauważą, że bohater nie jest już junglerem.

Co ciekawe gracz o nicku SAM Hiena, który od 4 sezonów znajdował się w diamencie, niedawno wbił Master Tier, grając wspomnianym przez Dopę bohaterem na midzie. Jego styl gry pozwala na powalenie przeciwnego bohatera za sprawą combo, które nawet nie potrzebuje superumiejętności. W pewnym momencie miał niesamowity win streak aż 19. gier.

ZOBACZ – Gwen jeszcze nie wyszła, a gracze LoLa już teraz tworzą bardzo ciekawe propozycje skórek

Tajną bronią jest Prowler’s Claw. Hiena wyłapywał graczy w pojedynkę już na pierwszych poziomach, używając wyłącznie E lub Q i E. Na 6. levelu zaczyna roamować i zbierać kille po całej mapie. Pełne combo polega na użyciu wspomnianego przedmiotu, superumiejętności, a potem Q i E.

Czy build ten stanie się popularny? Aktualnie gracze Lee Sina kupują Prowler’s Claw w 1,7% swoich gier i liczba ta nie uległa sporej zmianie od poprzednich patchy. Mimo że build jest mocny, nie każdy się z nim odnajdzie, natomiast z pewnością jest on warty uwagi.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends