w

Doublelift przekonał się, jak „dobrze” działa klient LoLa, kiedy ten sam zdodgował mu mecz o promo do Mastera

Riot Games

Klient LoLa znów zaskakuje graczy League of Legends.


Riot Games kilka lat temu postanowiło zmodernizować nieodłączną część gry, a mianowicie launcher. To właśnie w nim często rozstrzygają się losy spotkań i wybieramy tak ważne elementy rozgrywki jak runy, postać, czary przywoływacza i nie tylko.

Każdy jednak wie, że nie działa on najlepiej i często możemy natknąć się na przeróżne błędy. Ich lista jest spora i chociaż czasami nie są tak groźne, jak w przypadku Doublelifta, to potrafią napsuć komuś krwi.

Nieprzyjemna sytuacja

Znany profesjonalny gracz Yiliang „Doublelift” Peng był już o krok od rangi Mastera, kiedy niespodziewanie z programem odpowiadającym za rozpoczęcie i dostosowanie meczów zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Najpierw po akceptacji gry klient zwyczajnie się zawiesił, a po chwili wyświetlił napis informujący o problemie z połączeniem.

ZOBACZ – Nierealistyczne projekty bohaterów LoLa przeczą prawom fizyki? Co na to gracze?

W związku z tym Yliang postanowił szybko go zresetować i jak się okazało, trafił do okna wyboru bohatera, za co podziękował Riotowi. Te słowa padły jednak zbyt wcześnie, albowiem kilka sekund został z niego wyrzucony, co zostało zaliczone jako dodge kolejki, a gra o promocję została zaliczona jako przegrana.

Video

https://www.twitch.tv/doublelift

To nie jest jednak jedyny przypadek. W komentarzach na Reddicie o tym zdarzeniu wielu graczy przyznało, że niedawno miało bardzo podobny problem.

Utknąłem w akceptacji gry na 10 minut, a później zwyczajnie straciłem LP i musiałem przeczekać karę za dodge.

Rozwiązaniem tego problemu może być szybki restart procesu klienta. Więcej o tym możecie dowiedzieć się tutaj: jak szybko zresetować klienta League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends