w

Drugi sezon Arcane będzie naprawdę mocny? Tak mówi o nim jedna z aktorek głosowych

Reklama

Aktorka podkładająca głos Jinx wypowiedziała się o kolejnym sezonie Arcane.


Serial animowany o bohaterach League of Legends okazał się globalnym hitem, który zachwycił graczy na tyle, że drugi sezon był tylko kwestią czasu. Dość szybko ogłoszono, że Arcane będzie kontynuowane.

Fani już nie mogą doczekać się tego, co wydarzy się na ekranie. A z tego co mówią osoby pracujące nad serialem – wydarzy się naprawdę sporo, a produkcja będzie wyciskaczem łez.

O drugim sezonie Arcane

Reklama

W ostatnich dniach scenarzysta Arcane zdradził, że do obsady dołączą trzy nowe postacie, a Jason Spisak, aktor podkładający głos Silco, obiecał fanom, że jego postać powróci.

Ella Purnell, czyli osoba, która użyczyła swojego głosu Jinx, wywołała niemałe poruszenie ostatnią wypowiedzią na temat drugiego sezonu serialu. Z tego, co powiedziała, wynika, że fabuła będzie niesamowicie emocjonalną podróżą, która doprowadzi widzów do łez.

Aktorka niedawno wróciła do studia, by poprawić kilka kwestii dialogowych. Skończyło się płaczem, a swoje doświadczenia podsumowała w ten sposób:

Płakałam. Myślę, że inni ludzie też będą płakać. To druzgocące i nikt nie poczuje się dobrze po obejrzeniu tego. 

O ile Ella Purnell zdradziła co nieco na temat tego, jak wzruszające będzie Arcane 2, tak nikt dalej nie wie, co wydarzy się na ekranie. Riot trzyma to wszystko w ścisłej tajemnicy. Jedynie parę miesięcy temu pracownicy wspominali, że chcą rozwinąć wątek Caitlyn i Vi.

Drugi sezon Arcane ma zostać wydany pod koniec tego roku, więc jest na co czekać. Fani są ciekawi, jak potoczą się dalsze losy bohaterów oraz kto nowy, znany z Summoner’s Rift, pojawi się na ekranie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends