w

Dwa razy więcej RP w ramach nowej akcji promocyjnej w LoLu. Kiedy się zaczyna, kończy i co trzeba wiedzieć?

Riot Games

Dwa razy więcej waluty premium w League of Legends.


Riot Games przygotowało dla graczy ciekawą akcję, w ramach której będzie można zdobyć dwa razy więcej bonusowych Riot Points, czyli płatnych punktów w League of Legends. Zazwyczaj tego typu akcje są limitowane do konkretnych regionów i omijają Polskę oraz inne Europejskie kraje.

Tym razem Polacy uczestniczą w akcji i od teraz przy zakupie Riot Pointsów otrzymamy dwa razy więcej dodatkowej waluty. Co trzeba wiedzieć o akcji?

Dwa razy więcej waluty

Niespodziewane oficjalny profil League of Legends na Twitterze ogłosił, że za chwilę rusza nowa akcja promocyjna, w której gracze przy zakupie RP zgarną ich dwa razy więcej. Niestety dotyczy to tylko tych bonusowych, a nie pełnej sumy. I tu jest cały haczyk związany z tą akcją.

Oznacza to, że przy zakupie przykładowo pakietu za 300 zł, w którego skład wchodzi 9300 RP i 2020 RP bonusowych zamiast 2020 otrzymamy ich dwa razy więcej, czyli 4040 RP.

Promocja zaczyna się dziś (15.06) o godzinie 22:00 i kończy 1 lipca. Jeżeli myśleliście nad zakupem, to warto to zrobić teraz.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends