w

Dziwny zbieg okoliczności. To przez LoLa ludzie nie mogą znaleźć dziewczyny?

League of Legends niszczy życie towarzyskie młodych mężczyzn? Streamer komentuje to w zabawny sposób.


LoL to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Przez ponad dekadę powstało o niej wiele memów, w tym oczywiście o jej społeczności, która według stereotypów jest bardzo toksyczna, nerwowa, ma problemy społeczne i zazwyczaj są to młodzi mężczyźni, którzy nie potrafią znaleźć dziewczyny.

Oczywiście są to tylko żarty, choć niektórzy twierdzą, że jest w nich ziarno prawdy. Jeden ze streamerów postanowił ironicznie połączyć stereotypy i memy z badaniami, co ma pokazać, że LoL faktycznie przeszkadza w znalezieniu partnerki.

League of Legends a znajdowanie dziewczyny

Znany streamer nightblue3 zwrócił uwagę na pewną zabawną zależność. Przytoczył badania, które pokazują liczba mężczyzn poniżej 30 roku życia, którzy nie mieli partnerki od momentu skończenia 18 lat.

Okazuje się, że w okolicach 2008 statystyki nagle zaczęły się zmieniać i to w dość drastyczny sposób. Tylko jaki ma to związek z grą od Riotu?

Jak zauważył nightblue3 League of Legends zostało wydane 27 października 2009 roku, co ma zabawnie pasować do wykresu. W wielkim skrócie – nawiązuje do memów mówiących o tym, że gracze LoLa nie mają dziewczyny i są typowymi piwniczakami.

Video

W komentarzach pod TikTokiem część osób kontynuowała żart czy to pisząc, że statystyki są prawdziwe, ponieważ oni są żywym dowodem, czy to idąc w drugą stronę z tekstem „nie prawda, nie mam dziewczyny, a nigdy w LoLa nie grałem”.

Pewne jest to, że żartowanie ze społeczności League of Legends dalej się nikomu nie znudziło, ponieważ filmik nightblue3 w niecałe pół dnia zdobył prawie 30 tysięcy polubień.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends