w

Efekty dźwiękowe Bel’Veth z League of Legends zmienione na dźwięki z kreskówek szybko podbiły internet

Klip z podmienionymi efektami SFX zdolności oraz ataków Bel’Veth, który rozbawił tysiące fanów LoLa.


League of Legends to na tyle popularna produkcja, że w sieci pojawiają się nie tylko krótkie klipy z rozgrywek, ale również liczne memy czy filmiki, które mają po prostu rozbawić fanów produkcji od Riotu. Tym razem jeden z fanów postanowił podstawić efekty dźwiękowe z kreskówek pod umiejętności Bel’Veth.

Nie był pierwszą osobą, która wpadła na podobny pomysł – w przeszłości pojawiały się już filmiki, które przedstawiały bohaterów i ich skillsety z zabawnymi dźwiękami (Remake dźwięków Pyke w LoLu, który idealnie pasuje do tej postaci. Wszystkie wzięte z Among Us). Jak prezentuje się Bel’Veth, której efekty dźwiękowe zostały zastąpione kreskówkowymi?

Kreskówkowa Bel’Veth

Bel’Veth – najnowsza bohaterka League of Legends – była przez długi czas owiana sporą tajemnicą. Mimo bardzo często pojawiających się w ostatnim czasie przecieków, o nowej postaci gracze dowiedzieli się konkretów stosunkowo późno. Teraz jednak można już cieszyć się nowym dostępnym zestawem umiejętności na serwerach live.

Bohaterka nie radzi sobie najlepiej, ponieważ wygrywa zaledwie 48% gier przy pick rate wynoszącym niecałe 10%. Banowana jest natomiast w ponad 40% rozgrywek. Mimo wszystko postać dzieli się sporą popularnością, co tylko wspomaga ilość zabawnych postów z Bel’Veth, które pojawiają się w sieci.

Użytkownik o nicku RoloSaurio podzielił się filmikiem zatytułowanym “zrobiłem najgorszy mod SFX Bel’Veth, jaki usłyszysz w swoim życiu”, który przedstawia, jak wspomniał sam autor, Bel’Veth z zabawnymi efektami dźwiękowymi.

Dźwięki, które można usłyszeć podczas wykonywania ataków czy poszczególnych umiejętności mogą skojarzyć się nie tylko z popularnymi kreskówkami, jak na przykład Flinstonowie, ale również z memicznym filmikiem – Dog of Wisdom – czy efektem picia z Minecrafta.

Komentujący żartowali, że autor postu ustawia Riotowi poprzeczkę naprawdę wysoko i obawiają się, że twórcy mogą nie poradzić sobie z wydawaniem równie interesującego SFX. Graczom nie przypadł do gustu efekt superumiejętności, który ich zdaniem nie pasował do całej kreskówkowej reszty.