w

Epicki motyw przewodni na Mistrzostwa Świata 2019 w LoLu!

Riot Games

Epicki motyw orkiestry skomponowany specjalnie na tegoroczne Mistrzostwa Świata.


Melodia będzie rozpoznawalna dla każdego, kto kiedykolwiek oglądał mistrzostwa. Tegoroczna wersja została poprawiona poprzez dodanie ciekawego orkiestrowego motywu.

Czekamy oczywiście również na samą piosenkę tegorocznych Worlds z teledyskiem etc.

Orkiestra na Mistrzostwach!

Co roku dostajemy niesamowite utwory od Riot Games przy współpracy z największymi artystami. Byli to: Imagine Dragons, Mako czy Against The Current.

Chociaż oficjalny utwór Mistrzostw Świata 2019 ma dopiero nadejść. Nowa wersja motywu orkiestrowego będzie odgrywać ważną rolę podczas mistrzostw. Zapewne będzie puszczana podczas przerw, przed meczami, a być może i częściej.

Video

Sam teledysk jest bardzo ładnie zrobiony, zaczyna się od białego, marmurowego posągu i kamera powoli przesuwa się na bohaterów, jak i najważniejsze cele gry, takie jak baron czy smok. Dodatkowo widzimy najważniejsze obiekty w miastach, gdzie będą rozgrywane gry: wieża Eiffla czy Łuk Triumfalny.

Ciągle czekamy na wydanie tegorocznej piosenki reprezentującej Worldsy. W poprzednich latach utwór nigdy nie został wydany wcześniej niż 26 września. Nie ujawniono również szczegółów, jak i osób zaangażowanych w ten projekt.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends