w

EUW i EUNE ma poważne problemy z pingiem. Gracze LoLa od tygodnia narzekają na lagi

Riot Games

Lagi na EUW i EUNE. Społeczność LoLa powoli ma dość grania na podwyższonym pingu.


Od kilku dobrych dni gracze League of Legends oraz streamerzy nie mają lekko. Próbując cieszyć się grą w swoją ulubioną produkcję, muszą mierzyć się nie tylko z przeciwnikami, ale i problemami technicznymi.

Nie zależą one jednak od nich. Błąd jest globalny i nieważne, jakiego dostawcę internetowego się posiada, to msy podskakują do nieprzyjemnych wartości.

Lagi na EUW i EUNE

W mediach społecznościowych oraz na streamach twórców internetowych można spotkać się z wieloma negatywnymi opiniami na stan serwerów. Niestety gracze nie mają alternatywy, ponieważ z problemami zmagają się zarówno fani EUW, jak i EUNE.

Na obu tych serwerach społeczność musi zmierzyć się z nagłymi wzrostami pingu do nawet 150. Zazwyczaj taki lag trwa kilka sekund i wszystko wraca do normy. Jednak ten stan nie utrzymuje się długo i po chwili znów napotyka się lagi. Dotykają one losowe osoby, zazwyczaj w tym samym czasie.

Od kilku dni pojawiają się ogromne skoki pingu dla graczy z różnych regionów.

Zwykle skoki do 150ms co kilkanaście sekund, dzieje się w tym samym czasie dla wszystkich dotkniętych nimi graczy.

Na ten moment nie wiadomo, czy Riot ma zamiar coś z tym zrobić. Pracownicy zapewne robią co w ich mocy, aby to naprawić, ale na ten moment niekontrolowane skoki pingu wciąż można odczuć, więc warto uzbroić się w cierpliwość lub tymczasowo przenieść na inną grę.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends