w

Ewelina Lisowska zaśpiewa w K/DA? Czym jest ogólnoeuropejska akcja związana z League of Legends?

Reklama

Czym jest KDAxEurope i czy Ewelina Lisowska podpisała współpracę z Riot Games?

Reklama


Druga połowa 2020 roku to idealny czas dla wszystkich fanów Ahri, Akali, Evelynn i Kai’Sy. Ledwo co pojawił się teledysk do utworu MORE, Riot wydał oficjalne gadżety związane z zespołem (w tym linię ubrań), a fani z całego świata czekają na ujawnienie kolejnych piosenek z krążka ALL OUT.

Okazuje się, że twórcy w związku z wydaniem płyty zespołu przygotowali coś więcej. Chodzi o KDAxEurope. O co chodzi?

Współpraca League of Legends z polską piosenkarką

Na oficjalnym polskim fanpage’u League of Legends pojawiła się zapowiedź o następującej treści:

Mamy coś specjalnego dla polskiego społeczeństwa League of Legends! Razem z Eweliną Lisowską przygotowaliśmy prawdziwą petardę. 🔥
Do usłyszenia jutro! #KDAxEurope #AllOut

Kim jest Ewelina Lisowska? To 29-letnia piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Zrobiło się o niej głośno, gdy w 2012 roku dotarła do półfinału znanego wówczas programu telewizyjnego X Factor (wcześniej brała udział w przesłuchaniach do Mam Talent). Od tamtej pory wydała kilka płyt i pojedynczych singli, brała udziałów dubbingowaniu filmów animowanych oraz wystąpiła w kojarzonych przez wielu reklamach Media Expert.

ZOBACZ – Sekretne nawiązanie do pierwszego wyglądu Lux sprzed 10 lat w nowym cinematicu z LoLa

O co chodzi z KDAxEurope? Z licznych zapowiedzi na kontach np. z Rosji, Szwecji, Francji itd. wynika, że Riot Games postanowiło nawiązać ogólnoeuropejską współpracę ze znanymi artystami z różnych krajów. Czy to oznacza, że powstają nowe wersje MORE, tylko w zróżnicowanych wersjach językowych? To pozostaje niespodzianką. Jedno może być pewne – Riot chce, by całe wydarzenie było naprawdę głośne.

Zapowiedzi współpracy z artystami z innych krajów:

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends