w

Akali w teledysku K/DA MORE reklamuje motocykl znanej marki. Mało kto zwrócił na to uwagę

Reklama

Kolejna współpraca League of Legends ze znaną włoską marką.

Reklama

Riot Games ostatnio mocno zaskakuje społeczność swoimi pomysłami i kreatywnością związaną z K/DA. Wydanie nowego teledysku wraz z albumem, dodanie nowych skórek do gry czy stworzenie kolekcji gadżetów w stylu k-popowego zespołu. Tym razem przygotowano coś o wiele większego.

W tym wypadku najnowsza współpraca z deweloperem nie dotyczy ubrań, tak jak było to w przypadku True Damage i kolekcji stworzonej razem z luksusowym francuskim domem mody Louis Vuitton. Przyszedł czas na promowanie produktów firmy tworzącej motocykle sportowe.

K/DA MORE i nowy model Ducati

Nowy teledysk zespołu K/DA podbija serca graczy League of Legends. Część oglądających zwróciła uwagę na to, że w klipie pojawiła się promocja pewnej znanej włoskiej marki. Chodzi o Ducati, producenta motocykli sportowych, który działa od 1926.

Na oficjalnym profilu Ducati Motor napisano:

Cieszymy się, że możemy wam zaprezentować specjalny model zaprojektowany przez Centrum Projektowe Ducati – Panigale V4 nawiązujący do legendarnej gry komputerowej League of Legends. Akali pokazuje się ze swoim nowym Ducati w teledysku do piosenki K/DA – MORE.

Jest to jedna z wielu współprac z Riot Games, które od jakiegoś czasu już nikogo nie dziwią. Tak jak było wspomniane na początku – zaczęło się od głośnej kolekcji Louis Vuitton, a w międzyczasie jedna ze skórek Yasuo promowała także japońską markę AAPE (zobacz: Sponsorowane skórki w LoLu? Nowy Yasuo nosi na ubraniu logo japońskiego producenta). Oczywiście poza znanymi produktami reklamowanymi w piosenkach Riot podpisał wiele współprac innego typu, np. z producentami foteli gamingowych.

ZOBACZ – “Koszmarne” warunki w jakich żyło DAMWON Gaming, drużyna walczącą o mistrzostwo świata w LoLu

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends