w

Faker ośmiesza dwóch profesjonalnych graczy LoLa, którzy próbowali go zgankować

Faker pokazuje klasę i z łatwością radzi sobie z dwoma profesjonalnymi zawodnikami, którzy próbują go zaskoczyć.


Pomimo tego, iż Lee „Faker” Sang-hyeok w ostatnich latach nie osiągnął żadnego tytułu Mistrza Świata, przez swoich fanów dalej jest uważany za jednego z najlepszych graczy na świecie. Pokazuje to bardzo często na swoich transmisjach na żywo, gdzie rywalizuje z innymi graczami, często profesjonalistami, w walce o dywizję.

Wyśmienite zagranie

Podczas transmisji na żywo 20 marca Faler natknął się na junglera JD Gaming – Kanavi i środkowego SANDBOX Gaming – FATE. Przeciwnicy postanowili pozbawić legendę SKT T1 farmy i zarazem uzyskać przewagę poprzez wczesny gank, już przed trzecią minutą.

Sang-hyeok wykorzystał potencjał postaci, dużą falę minionów i uderzając najpierw w podatną na obrażenia Kindred, z łatwością pozbawił ją cennych punktów życia. Następnie zabrał się za wrogiego MIDlanera, który nie dość, że znajdował się w ciągle obijających go minionach, posiadał poziom niżej, co mocno przyczyniło się do porażki w starciu z Fakerem.

Być może gdyby Kanavi poczekał na 3 poziom Sylasa, wszystko skończyłoby się inaczej.

ZOBACZ – Streamerka LoLa rozpłakała się ze strachu przez trzęsienie ziemi w trakcie gry

Próba odcięcia od złota zakończyła się porażką, a Faker wygrał mecz z 8 likwidacjami na koncie i tylko jednym upadkiem.

Wygląda na to, że wiosennym splicie LCK, który powróci po przerwie już 25 marca, zobaczymy środkowego SKT T1 w bardzo dobrej formie, którą pokazuje swoim fanom praktycznie codziennie na swoich streamach.