w

Faker skrytykował codziennie ćwiczenie gry w League of Legends

Jeden z najlepszych graczy środkowej alei skrytykował codzienne ćwiczenie gry w League of Legends.


Wiele osób uważa, że aby osiągnąć dobre wyniki w LoLu i wspiąć się wysoko w drabince rankingowej, należy codziennie ćwiczyć swoje umiejętności. Nieco inne zdanie ma jeden z najlepszych graczy na świecie – Faker.

Czy codzienne ćwiczenie gry może być złe?

Lee „Faker” Sang-hyeok to jeden z najpopularniejszych graczy League of Legends na całym świecie. Ma wielu oddanych fanów, dla których jest niezaprzeczalnym idolem i wzorem do naśladowania. Jego rady dla niektórych są na wagę złota.

Faker powiedział, że poza sezonem zażywa pozytywnej przerwy od rywalizacji i jest to jeden z powodów jego udziału w innych aktywnościach poza grą (bazując na wywiadzie przeprowadzonym przez Fomos Esports, przetłumaczonym przez Team Forsythia).

Myślę, że jako profesjonalny gracz e-sportowy codzienne ćwiczenie i rywalizowanie nie jest najlepsze.

ZOBACZ – Jak odebrać darmowy skin w League of Legends dla posiadaczy Twitch Prime

Faker 7 maja skończy 24 lata.

Właśnie dlatego uczestniczę w wielu innych aktywnościach. Nie wydaje mi się, że te zaburzają mój harmonogram ćwiczeń. Próbuję myśleć, że te aktywności mogą poszerzyć moje perspektywy, co z pewnością pomaga mi skupiać się na grze.

Jako że Koreańczyk jest jednym z najlepszych graczy League of Legends w historii, z pewnością można powiedzieć, że ludzie mogą chcieć podążać jego śladem. Rozwijanie innych hobby, aktywność fizyczna czy inne spędzanie wolnego czasu poza grą może wspomóc graczy mentalnie i fizycznie, co zaś może przełożyć się na powód lepszego skupienia i poprawienia swoich umiejętności.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends