w

Faker wybrał skina za Worldsy 2023 w LoLu. Wiadomo kto otrzyma skórkę prestiżową T1

Największa legenda e-sportu LoLa w końcu wybrała postać, która dostanie drużynową skórkę T1.


Od tegorocznego finału Mistrzostw Świata w League of Legends minęło już trochę czasu. Dla przypomnienia – puchar zdobyła koreańska drużyna T1, którą osoby niezainteresowane e-sportem zapewne kojarzą z tego, że gra w niej Faker.

Po zakończeniu turnieju wielu graczy czeka na oficjalne ogłoszenie tego, jakie skórki teamowe trafią do gry. Padały różne propozycje i dziś w końcu wiadomo, jak wygląda ostateczna lista.

E-sportowe skórki T1

Około 2 tygodnie temu tegoroczni zwycięzcy Mistrzostw Świata League of Legends 2023 podali kilku bohaterów, do których chcą otrzymać e-sportowe skórki. Niektórzy członkowie teamu T1 nie byli do końca zdecydowani, więc wskazali po dwóch championów.

Największa gwiazda profesjonalnej sceny – Faker – nie wybrał wtedy nic, twierdząc, że jeszcze się nad tym nie zastanawiał, ale najlepiej padnie na postać, którą lubi społeczność.

Dziś wiadomo już, na kogo się zdecydował. Potwierdzono też ostatecznie, jaki toplaner dostanie prestiżowego skina.

Tak prezentują się ostateczne wybory zwycięzców tegorocznych Mistrzostw Świata z League of Legends:

  • Top (Zeus): Jayce + edycja prestiżowa
  • Jungle (Oner): Lee Sin
  • Mid (Faker): Ahri
  • ADC (Gumayusi): Jinx
  • Support (Keria): Bard

Jak widać, Zeus zdecydował się jednak na Jayce’a, choć brał pod uwagę także Yone. W przypadku supporta Keria wskazał Barda. Ci, którzy pamiętają jego poprzednie wybory, wiedzą, że zastanawiał się także nad Renatą Glasc.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends