w

Ten zakup w sklepie podczas meczu w LoLa zapewnił free killa bez wychodzenia z bazy

Twitch pokonał przeciwnika w dość zaskakujący sposób. Pomógł w tym zakup tego itemu.


League of Legends polega na szybkim myśleniu, reagowaniu na zmieniającą się sytuację i dobrej komunikacji z zespołem. Gracze muszą szybko podejmować decyzje, ponieważ szczególnie podczas walk drużynowych dzieje się naprawdę dużo. Czasami lekkie zawahanie się i utrata cennych sekund może zmienić naprawdę wiele.

Poza obserwowaniem mapy, unikaniem ciosów przeciwników i dobijaniem minionów, gracze muszą także myśleć o tym, jakie przedmioty zakupią i w jakim momencie to zrobią – kolejność, jak i dobór itemów ma ogromne znaczenie.

Przekonał się o tym jeden z graczy, który dzięki szybkiej decyzji zdobył free killa i to już po tym, jak został pokonany przez przeciwnika. Co dokładnie się stało?

Szczęśliwy zakup w sklepie

Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się nagraniem, na którym widać, że odpowiednio szybki i przemyślany zakup w sklepie może naprawdę dużo zmienić.

Na nagraniu widać Twitcha, który początkowo próbuje pokonać Zaca z niewielką ilością HP. Niestety po chwili do bohatera dołączają koledzy z drużyny, co kończy się szybką śmiercią ADC.

Garen, który dobił Twitcha, miał nałożoną na sobie trutkę, jednak nie wystarczyłoby to, by go wykończyć. Gracz jednak wpadł na pomysł, by zrobić to w inny sposób – za pomocą świeżo zakupionego przedmiotu.

Video

Jak widać, autor nagrania kupuje Collector, który już po chwili dobija Garena. Twitch zdobył w ten sposób free killa, nie ruszając się z bazy, a gracz, który wcześniej z nim walczył, na pewno był mocno zaskoczony obrotem spraw.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends