w

Fanowski koncept Kindred i Yuumi w wersji Blood Moon

W sieci pojawiły się kolejne pomysły na skórki. Tym razem chodzi o serię Blood Moon, a bohaterami, którzy wystąpili w tej odsłonie, są Yuumi i Kindred.

Reklama


Blood Moon to seria, która cieszy się ogromną popularnością. Riot przez wiele lat wydawał coraz to nowsze skórki Krwawego Księżyca i za każdym razem cieszyły się one sporym zainteresowaniem graczy. Dziś takich skórek w League of Legends jest naprawdę dużo, ale wciąż wielu bohaterów nie dostało skina z tym motywem, choć zdaniem fanów – świetnie by do nich pasował.

Blood Moon Kindred i Yuumi – fanowski pomysł na skórki

O ile Yuumi dostała w tym roku skórkę z okazji walentynek, Kindred czekają na skina znacznie dłużej, bo już prawie 4 lata. Wieczni Łowcy zostali wydani w 2015 roku, a do tej pory mają jedynie 2 skórki. Jeden z fanów wpadł na pomysł stworzenia fanowskiego konceptu dla Yuumi i Kindred – skina Blood Moon.

Jenner Chen, bo to ona wpadła na wspomniany pomysł, to artystka, która fanowskimi skórkami zajmuje się już od dłuższego czasu. Wiele z jej projektów można zobaczyć na Instagramie lub ArtStation. Jej ostatnie prace mogą wskazywać na to, że autorka rysuje głownie fanowskie skórki Blood Moon (Bard, Taliyah, Vayne), choć po zagłębieniu się w jej twórczość widać, że wymyślała skiny także z innych serii.

W przypadku Blood Moon Kindred i Yuumi Jenner Chen postanowiła nie tylko stworzyć splash art i kilka dodatkowych grafik, ale również dokładnie opisać swoje skiny.

Reklama

Kindred: Wywołując lęk poprzez zawieszenie strzały lub zaciski zapomnienia, łowcy przybywają po wszystko, co jest naznaczone przez księżyc. Oszalała ofiara ucieka jeszcze szybciej przed królikiem i lisem, ponieważ spośród wszystkich demonów Krwawego Księżyca Kindred zapewnia słodką łaskę śmierci.

Yuumi: Krążąc nocą, Yuumi jest zagadką dla tych, którzy są świadkami Krwawego Księżyca. Szaleńcza wędrówka kotki po demonicznej książce doprowadza mieszkańców wioski na skraj szaleństwa, podczas gdy Yummi, pomrukując, delektuje się ich frustracją.

ZOBACZ – Ceny i waluta w Valorant. Kontrakty, misje, wizytówki i wszystko, co trzeba wiedzieć

Autorka opisała również umiejętności bohaterów i wspomniała, na czym bazowała swoje pomysły.

Kindred:

Koncept Kindred bazowany jest na pomyśle połączeniu królika i kitsune (lisa).

Umiejętność pasywna: Znak Kindred to insygnia Krwawego Księżyca, podobnie jak w przypadku E.

R jest czerwonym kręcącym się symbolem Tomoe.

Yuumi:

Koncept Yuumi bazowany jest na Nekomacie, demonie-kocie o dwóch ogonach.

Pasywna tarcza jest czerwona z dwoma uszkami u góry i emanującym symbolem Blood Moon.

Q jest fireballem
E przyzywa dusze, która oddaje swoją moc i leczy
R otwiera książkę i zapiski demonów, insygnia i dusze zaczynają z niej wychodzić

Taniec: Ręce demona zaczynają wystawiać z książki i trzymać Yuumi. Dzwoneczek na jej szyi zaczyna dzwonić w nieskończoność.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends