w

Fanowski koncept skina High Noon Swain. Skórka, której potrzebuje ten bohater

Reklama

Jeden z fanów League of Legends podzielił się pomysłem na skórkę dla Swaina – High Noon.

Reklama


W sieci pojawił się kolejny fanowski pomysł na skórkę. Tym razem jest to Swain. Autor wybrał popularną serię High Noon. Jak mu wyszło?

Fanowski pomysł na skórkę – High Noon Swain

Seria High Noon w League of Legends cieszy się dużym zainteresowaniem. Być może nie każdy to zauważył, ale podlega pod nią kilkanaście skinów. Nie wszystkie z nich mają w swojej nazwie „High Noon”, ale związane są bezpośrednio z dzikim zachodem np. Szeryf Caitlyn czy Kowbojka Miss Fortune. Jednymi z najsławniejszych skinów z tej serii są High Noon Yasuo, High Noon Lucian, High Noon Jhin czy High Noon Thresh. Nie można zapomnieć również o bohaterach takich jak Hecarim, Urgot, Twisted Fate czy Darius. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także nie tak dawno wydana legendarna skórka do Ashe.

Nie dziwi więc fakt, że fani tworzą swoje koncepty skórek w Samo Południe. Jakiś czas temu pisaliśmy np. o High Noon Sennie, pierwszym fanowskim pomyśle na skina do tej bohaterki – High Noon Senna pierwszą dobrą propozycją skórki do nowej postaci w LoL.

Dziś czas na innego bohatera. Tym razem padło na Swaina, którego autorem jest 19-letni Mehdi draws.

W końcu znalazłem czas, aby ukończyć mój koncept Swaina w Samo Południe. Bardzo chętnie poznam wasze opinie, które zawsze czytam z wielką chęcią!

ZOBACZ – Jak zwracać postacie w Valorant bez limitu? Nie trzeba EXPić kolejnych agentów, by nimi grać

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends