w

High Noon Senna pierwszą dobrą propozycją skórki do nowej postaci w LoL

Riot Games

Jeden z fanów narysował koncept skórki do najnowszej bohaterki.


W internecie pojawiają się pierwsze pomysły na skórki dla Senny. Dziś mamy dla was jeden z nich – High Noon. To całkiem szybko, jeżeli chodzi o nowe projekty i propozycje do postaci, która nawet jeszcze nie wyszła.

High Noon Senna

Jeden z fanów League of Legends – Vincent Tran – wpadł na pomysł stworzenia fanowskiej skórki High Noon dla Senny. Nowa bohaterka mogłaby wtedy mieć wspólny motyw z jej mężem Lucianem (który też ma skórkę z tej serii). Autor zapowiedział narysowanie również splash arta do swojego projektu, jednak nie podał, kiedy grafika ma się ukazać.

ZOBACZ – Kassadin powinien otrzymać aktualizację fabuły po wydaniu Kai’Sy? Bohater nie wie, że jego zaginiona córka żyje

Autor: Vincent Tran

Wielu graczy zastanawia się, czy Riot doda kiedyś Sennie pasujące do Luciana skórki (np. Walentynkowa Senna, PROJECT: Senna). Być może tak się stanie, pozostaje uzbroić się w cierpliwość. Póki co społeczność pokazuje, że możliwości są ogromne. Postać jest bardzo barwna, a Riot może to wykorzystać na wiele sposobów.

Pierwsza skórka

Pierwszą skórkę postaci już prawdopodobnie zobaczyliśmy przy okazji zwiastuna True Damage. Grafika wyciekła kilka tygodni temu i przedstawia prawdopodobnie Sennę.

Bohaterkę zobaczymy podczas finałów Worlds 2019 w Paryżu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends