w

FORG1VEN odchodzi z głównego składu drużyny. Schalke 04 nie spełnia jego oczekiwań względem wygranej

FORG1VEN skrytykował swoją drużynę za brak zaangażowania w wygraną.

Reklama


Grecka legenda – Konstantinos-Napoleon „FORG1VEN” Tzortziou – został odsunięty ze składu FC Shalke 04 po ich hałaśliwym starcie w LEC i skrytykował drużynę wraz z graczami o brak dostatecznego wkładu w grę.

Zdaniem FORG1VENa Schalke 04 ma za mało motywacji do gry.

Sezon 2020 LEC dla Schalke 04 ze złego stał się jeszcze gorszy w momencie, kiedy ich ADC zdecydował się odstąpić od głównego składu zaledwie parę tygodni po przystąpieniu do swoich pierwszych rozgrywek w profesjonalnej grze League of Legends po powrocie ze służby militarnej. Wszystko stało się za sprawą zakwestionowania przez gracza ducha rywalizacji zespołu.

FC Schalke 04 Esports jest działem e-sportowym klubu piłkarskiego FC Schalke 04.

Po trzech tygodniach rozgrywek Spring Split drużyna Schalke 04 ma na swoim koncie wynik 0-6. Dzień przed czwartym tygodniem, gdzie miały mieć miejsce gry przeciwko Rogue, a następnie SK Gaming, ich botlaner – 27-letni FORG1VEN – oznajmił na Twitterze, że odstępuje od rozgrywek i skrytykował brak motywacji zespołu jako główny powód.

Reklama

FORG1VEN twierdzi, że obecny skład nie jest w stanie wygrać i być konkurencją, a sama organizacja nie chce lub nie jest w stanie wprowadzić niezbędnych zmian w składzie, aby spełnić założenia, jakie według zawodnika powinna spełniać drużyna.

W mojej ponad 7-letniej karierze League of Legends zawsze grałem, aby zwyciężać i rywalizować, a na ten moment drużyna po prostu nie spełnia moich założeń. Schalke nie jest zdolne lub po prostu nie chce wprowadzać zmian w drużynie, aby spełnić to założenie, więc wspólnie ustaliliśmy, że odsunę się od głównego składu do czasu, jeśli i w ogóle będą chcieli cokolwiek zmienić.

Rezygnując „dopóki nie będą chcieli”, weteran EU LCS powiedział, że wolałby siedzieć na ławce niż rywalizować w środowisku graczy, którzy, jak widzi, nie próbują wygrać.

ZOBACZ – Blood Moon Katarina – koncept gracza lepszy od oryginału?

FORG1VEN w lipcu skończy 28 lat.

Przed oświadczeniem gracza drużyna ogłosiła, że Nihat „Innaxe” Aliev rozpocznie ten weekend na dolnej linii, mówiąc, że „zgadza się z naszą wizją, aby dać graczom Akademii czas w LEC, jeśli osiągną dobre wyniki”. Wspomnieli również, że wszyscy dalej liczą na FORG1VENa w sezonie 2020 i podkreślili, jak bardzo dotychczas był oddany.

Reklama

Zdecydowaliśmy się dać szansę Innaxe, ponieważ jego wizja zgadza się z naszą – dać graczom Akademii czas w LEC, jeśli będzie im dobrze szło. Dalej liczymy na FORG1VENa podczas Spring & Summer Split i jednocześnie chcieliśmy przyznać, że gracz był bardzo oddany, gdy grał z drużyną.

Organizacja nie odpowiedziała na oświadczenie FORG1VENa, które pojawiło się godzinę po tym, jak zespół ogłosił, że zawodnik nie będzie grał w tym tygodniu.

Jego oświadczenie spotkało się z bardzo negatywną reakcją fanów zarówno na Twitterze, jak i na Reddicie, a niektórzy nazywali jego decyzję arogancką.

ZOBACZ – Kayle – najgorszy bohater do mainowania w League of Legends?

Konstantinos-Napoleon Tzortziou starał się tworzyć bardzo wysokie standardy dla swoich kolegów z drużyny, gdzie niektórzy nazywali go „najbardziej wymagającym graczem grającym na linii” spośród tych, z jakimi przyszło im grać. Dyskusja na temat jego „popędu” i „toksyczności” trwa od ponad pół dekady i sięga czasów sprzed jego przystąpienia do służby militarnej.

Na ten moment nie wiadomo, jak rozwinie się sytuacja. S04 z pewnością stoi teraz przed dylematem zostawienia niezadowolonego FORG1VENa na ławce lub próbować dorównać jego standardom, dokonując zmian, których oczekuje zawodnik.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends