w

G2 Perkz o tym, dlaczego według niego obecna dżungla jest za silna i jak być przed innymi

Riot Games

Znany zawodnik G2 uważa, że jungla jest obecnie za silna.


Ostatnio zawodnicy coraz chętniej wypowiadają się na swoich streamach o stanie League of Legends. Ostatnio Rekkles wspomniał, że nowe postacie Riotu wychodzą zdecydowanie za mocne, przez co cierpią nieco starsi bohaterowie.

Tym razem jeden z zawodników G2 Esports wypowiedział się na temat dżungli i jej obecnego stanu.

Jungla za silna?

Profesjonalny gracz G2 Esports, obecnie grający na MIDzie postanowił zagrać na górnej alei Jaycem. Agresywna gra doprowadziła do tego, że musiał uciekać w głąb linii przeciwnika, co skończyło się oddaniem złota Ekko.

Jakie on ma szczęście, że znowu ma ulta. Jaki ten Ekko jest słaby, ale dalej może mnie zlikwidować. Dżungla jest taka zepsuta. Po prostu ją znerfcie.

Po tym komentarzu zawodnik postanowił zargumentować swoją rację, wskazując na dobrze grającą Shyvanę.

Zobaczcie, Shyvana ma najwyższy poziom w grze. Jeżeli jesteś junglerem, możesz wziąć EXPa z MIDa i TOP i będziesz miał najwyższy poziom przez resztę gry, to jest naprawdę smutne.

Pamiętajmy, że mecz został rozegrany w aktualizacji 10.2, czyli chwilę przed następnym patchem, w którym zostało wprowadzone wzmocnienie EXP otrzymywanego przez leśnych towarzyszy.

ZOBACZ – Opis Patcha 10.3 w League of Legends

Jednak jak zauważyła społeczność, sytuacja spowodowana jest tym, iż Shyvana w grze umarła najmniej razy ze swojej drużyny, miała najlepsze statystyki i najwięcej famy. Zgarnęła przez to dodatkowe punkty doświadczenia, a mający 20 minionów mniej i aż 5 wywrotek Perkz dogonił ją chwilę później.

Gracze oglądający transmisję zażartowali również, że nie warto osłabiać jungli, ale należy w ogóle usunąć tę rolę, bo nie jest nikomu potrzebna. Znamy jednego zawodnika G2, który na pewno nie byłby z tych słów zadowolony.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends