Głosowanie na All-Star 2020 rozpoczęte. Można już wybierać swoich ulubieńców

League of Legends

Reklama

Rozpoczęto głosowanie na ulubionych profesjonalnych graczy w ramach corocznego wydarzenia All-Star.


Jak co roku, gracze będą mogli wytypować swoich faworytów do turnieju All-Star. Czym on jest? To międzynarodowe wydarzenie League of Legends, w ramach którego publiczność głosuje na swoich ulubionych graczy, którzy później rywalizują ze sobą w różnych trybach gry.

Właśnie rozpoczęło się głosowanie na tegoroczne wydarzenie. Jak będą wyglądały drużyny i w jaki sposób odbędzie się cały turniej w tym roku?

Głosowanie na All-Star 2020

Reklama

Gracze mogą wybierać swoich ulubieńców ze sceny e-sportowej na stronie vote.lolesports.com. Wystarczy zalogować się na swoje konto. Głosowanie potrwa do 17 listopada 2020 roku.

Reklama

Jakie są zasady głosowania? Każdy może wybrać jednego e-sportowca w konkretnej roli ze swojego regionu. Po oddaniu głosu można kontynuować wybory dla dowolnej ilości innych regionów (ważne jest to, że głosy względem własnego regionu mają większą wartość).

Gracz z największą liczbą głosów na każdej pozycji zostanie zaproszony na wydarzenie All-Star 2020.

ZOBACZ – Co składać w przedsezonie 2021 LoLa? Buildy na sezon 11 – najlepsze przedmioty

Jakie atrakcje czekały na graczy w ubiegłym roku? Grudniowe All-Star 2019 dostarczyło społeczności naprawdę dużo emocji. E-sportowcy walczyli m.in. w turnieju 1 na 1, a najlepszy z nich zgarnął topór Dravena. Odbył się także turniej charytatywny 2 na 2 oraz tak zwany Pojedynek Wschód kontra Zachód. Nie zabrakło innych trybów gry, np. URFa i Nexus Blitz, a gracze oglądający pojedynki profesjonalistów mogli zgarnąć symboliczne nagrody.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej