w

Kiedy odbędą się turnieje Clash z League of Legends w listopadzie i grudniu 2020?

Data i godzina ostatnich w tym roku turniejów Clash.


Turnieje clash trafiły do League of Legends już jakiś czas temu i stanowią alternatywną formę rywalizacji do gier rankingowych. Gracze mierzą się z przeciwnikami na podobnym poziomie i walczą o niewielkie nagrody, a także własną satysfakcję z wygranej.

Twórcy z wyprzedzeniem informują społeczność o tym, kiedy odbędzie się turniej, aby wszyscy, którzy chcą wziąć w nim udział, mogli się do niego przygotować i zarezerwować poszczególne dni.

Walka o puchar Wysp Cienia

Riot podzielił się już datami, które będą istotne w przypadku kolejnego wydania turnieju – tym razem gracze zawalczą o puchar Wysp Cienia.

ZOBACZ – Gracz Lux z brązu 3 ma rekord, którego nikt nie może pobić. Kreatywne trollowanie wizją w LoLu

Aby wziąć udział w Clash, trzeba mieć bilet podstawowy lub ulepszony. Bilet podstawowy umożliwia wzięcie udziału w imprezie, ale jeśli wierzysz w swoją wygraną, bilet ulepszony zapewni ci większe nagrody. Każdy członek drużyny wybiera własny bilet wstępu, który potem jest podstawą do naliczenia indywidualnej nagrody. Po wybraniu biletu podstawowego lub ulepszonego (gdy cała drużyna zarejestruje się przed meczem) nie można go zmienić.

Aby brać udział w turnieju, ważne jest posiadanie biletu. Ten można kupić w sklepie za 990 BE lub 195 RP w wersji podstawowej bądź za 975 RP w wersji premium.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends