w

Gracz LoLa rerollował 3 skórki Ultimate, by potem niesamowicie żałować. Co mu wypadło?

Jeden z graczy LoLa postanowił poświęcić trzy skórki Ultimate, by dostać inny skin. Czy było warto?


Skórki Ultimate to najdroższe i najbardziej rozbudowane skiny w całym League of Legends. Dla wielu posiadanie wszystkich z nich jest wielkim marzeniem. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup każdej z nich, ponieważ te nie należą do najtańszych. Koszt jednej to aż 3250 RP.

Dużo osób ma nadzieję, że otrzyma odłamek superskórki w warsztacie Hextech. Są jednak i tacy, którzy dostają skiny Ultimate kilka razy z rzędu. Wtedy pozostaje przerobić je na esencję lub rerollować.

Jeden z graczy postanowił rerollować aż 3 tego typu skiny. Co otrzymał?

Rerolll 3 skórek Ultimate

Reklama

Gracze League of Legends wiedzą, że reroll w warsztacie Hextech zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Dla przeciętnej osoby, która nie posiada wszystkich skinów w swojej kolekcji, otrzymany skin jest kompletną zagadką – może być to coś niesamowicie wartościowego, ale także może się trafić tania skórka, która dodatkowo jest dość przestarzała.

Gracz o nicku Rootkitted postanowił zaryzykować i rerollować 3 superskórki. Jaki był tego efekt?

Video

ZOBACZ – Ekskluzywne skiny z Wild Rift jednak pojawią się w LoLu na PC? Co o tym wiadomo?

Jak widać, gracz otrzymał skórkę Renektona Spalonej Ziemi, która jest warta całe 975 RP. Czy było warto? Pod względem wartości RP na pewno nie. To dlatego ten temat stał się popularny. Wiele osób wskazuje, że Riot powinien poprawić system losowania, by ten działał w bardziej sprawiedliwy sposób tzn. by losował skiny o podobnej wartości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends